La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1708 Culés

14

Media twierdzą inaczej.

Griezmann: "I spoke with Leo when I arrived, and he told me that when I rejected the offer it screwed him up and it hurt him, because he had made public comments. But well, now I was on his side, he told me that he was with me."

Prawda.
Griezmann: "I have undergone three different coaches and a global pandemic. I still need time to adapt... There have been comments from everyone, even from candidates for the presidency."

Przynajmniej widzi, że gra słabo/w kratkę.
Griezmann: "Criticism? I accept it, because I know we are not seeing the best Griezmann."

Jest i o wielkim Valverde.
Griezmann: "Valverde asked me to play on the left to combine permanently with Alba. I noticed his confidence at all times."

TT/BarcaCentre

1

@Rewolucja123 Z wykrywaczem kłamstw był ten wywiad ? :)

0

@PatrykBarca Nie wiem. Ja robię tylko ctrl+c, ctrl+v.

4

@Rewolucja123 Ale to już 2 sezon, ma 29 lat i dalej się przystosowuje? Masakra.

10

@Coutinho007 Pandemia, 3 różnych trenerów, kompletnie inny styl klubu, do którego przeszedł.

1

@Coutinho007 A widziałeś kiedyś piłkarza z takim ego, który by powiedział że jest za słaby:) ?

konto usunięte

1

@PatrykBarca Nie ale chłop już od dłuższego czasu nie wierzy w to co mówi.

1

@Rewolucja123 Co nie zmienia faktu, że z jego doświadczeniem zdobytym na wielkich turniejach i tysiącami rozegranych minut w La Liga, Repce, Champions League i w tym wieku powinien nie mieć problemów z tym. W Atletico i Repce lider a tutaj karykatura zawodnika.

konto usunięte

1

@Coutinho007 Tyle że tak samo było z Dembele i Cou i teraz Dembele w końcu po 3 sezonach nie zawodzi może tak będzie też z antkiem?

3

@Pertezm Dembele to młokos i generalnie Dembele męczyły urazy, u Coutinho psychika siadła za to. Griezmann to zupełnie inny przypadek.

0

@Pertezm Coutinho grał najlepiej w swoich pierwszych meczach w Barcy. Dembele w rundzie jesiennej drugiego sezonu. Jakoś nie mówiło się o adaptacji.
Z Antkiem tak nie będzie, bo to nie jest kwestia przystosowania, tylko on po prostu nie nadaje się do Barcy. Jak piłkarz takiego formatu, który jeszcze przychodzi z tej samej ligi może tłumaczyć się przystosowaniem.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?