La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1194 Culés

4

Biorąc pod uwagę okoliczności w jakich juventus wygrał, jak i naszą wygraną, ocena ludzi komentujących tutaj ten mecz do pierwszej połowy a - po pierwszej, jest wręcz groteskowa. Warto odciąć ramble na czas meczu, bo ludzie nie mają nawet pojęcia w jakich stanach emocjonalnych nadupcają na naszych grajcarów.
Pierwsza połowa nie była słaba, dynamo postawiło dobry opór, tak to często bywa - murarka i szukanie przez gigantów szans na rozwalenie tego muru. Co prawda widziałem parę fatalnych momentów firpo (brak ruchu za plecy obrońców kiedy pedri ściąga mu rywala, LEWA STRONA NIE ISTNIAŁA [kocham cię alba]), no i nieporadność braitwhaita, przez co widać brak suareza, no ale dobrze że się odkuł przynajmniej.
Druga połowa fantastyczna, wystarczyło poluzować po bramce.
Ciężki ale dobry mecz.

1

@laikike1 super Mar! Uważam tak samo, wiadro pomyj i metry mułu a tu wchodzę w mecz i okazuje się,że grają całkiem Dobrze i w zasadzie to albo ludzie się kompletnie nie znają albo parę osób nie radzi sobie z emocjami podczas meczu.

0

@jeyx77x czujny bądź niedługo nowe rzeczy przyjacielu :)))

0

@laikike1 no zbliża się wyczekiwany okres sylwestrowy! Szkoda tylko, że jebnałe* strzał w Czerwiaka ale co tam;D i tak katuje niemiłosiernie parę rzeczy od ciebie i pewnie już na zawsze respekt zostanie. Ludzie nawet tu nie wiedzą kto jako jeden z pierwszych odjeba* SB

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?