La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1761 Culés

4

Dzisiejszy skład pokaże nam jakim trenerem jest Koeman. Zagrają nazwiska, piłkarze w formie, albo na swojej pozycji? Mamy jednego środkowego napastnika i to było widać w ostatnim meczu. Martin zdecydowanie powinien grać, jest jaki jest, ma swoje wady i zalety, ale najlepiej z drużyny gra na tej pozycji. Drugim, który powinien dziś otrzymać szansę od 1 minuty jest Alena. W chwili obecnej wygląda najlepiej z naszych pomocników. Oczywiście wszystkie spostrzeżenia są z ostatniego meczu. Najgorzej będzie, jak Ronald zacznie wciskać do składu na siłę Cou, Messiego, Antka i Dembele. Osobiście wyszedłbym Dembele Antek Messi, a przed nimi Martin, ale jak zwykle nie mam w tej kwestii nic do gadania :)

1

@hank_moody nic dzisiejszy mecz nie pokaże, to trener widzi treningi nie my, sadzenie kto w jakiej formie jest po ostatnim meczu, jest nieco błędne

0

@Messibestplayerintheworld trening treningiem, a mecz to mecz. Już był kiedyś taki sympatyczny Portugalczyk, co na treningach podobno wyprawiał cuda, a w meczach coś nie szło.

0

@hank_moody Piszesz, że mają nie grać nazwiska, tylko na decydować forma, po czym wstawiasz Griezmanna do składu. Coś tu nie gra.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?