La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1194 Culés

53

Za wcześnie jeszcze, żeby wyciągać ostateczne oceny, ale jeżeli Dembele przez większość/cały sezon będzie w dobrym zdrowiu, to tym samym potwierdzi, że sztab Valverde zbijał bąki, zamiast pomóc mu uporać się z kontuzjami.

2

@Bartek22 sztab Valverde i Setiena, ale myślę że to już teraz świetnie widać.... obecny sztab robił z Dembele osobne ćwiczenia, rozgrzewki specjalnie na jego szybkość, dynamiczność, zrywy i drybling. Było w necie dużo ujęć i zdjęć.

16

@XBlairrX To, że piłkarze na treningach za Valverde się obijali, to nawet nie jest podejrzenie, tylko po prostu fakt, Malcom np. powiedział, że treningi w Barcelonie były na bardzo niskim poziomie. Mnie zastanawia w jakim stopniu słabe treningi był odpowiedzialne za kontuzje Dembele, a w jakim jego naturalne "zdolności" do łapania kontuzji.

0

@XBlairrX sztab Setiena nie miał wpływu na trening Dembele

3

@Bartek22 jak widzisz teraz, żadne bo to nie szklanka, tylko Valverde i jego sztab to debile którzy trzy lata sukcesywnie marnowali 100 euro a to więcej niż Sasin

2

@Bartek22 Valverde był dobrym wujaszkiem który dawał tzw. amigosom robić co chcieli ale przynajmniej znał się coś tam na tej taktyce więc ustawiał ten tragicznie wolny i słaby fizycznie zespół tak żeby ciułać punkty czego efektem był tragiczny styl gry. Setien z kolei chyba nie miał warsztatu zbyt dobrego bo robił treningi w stylu gonienia się z zawiązanymi oczami xD A chciał grać futbol Cruyffa... Koeman jest chyba pierwszym który nareszcie ogarnął że sam fakt tego że gra się podaniami i utrzymuje przy piłce wcale nie znaczy że piłkarze nie muszą być mega przygotowani fizycznie. Wręcz odwrotnie, muszą być super wydolni żeby cały mecz naciskać, dominować i atakować wysokim pressingiem. Cała drużyna musi cały mecz non-stop zapieprzać z ataku do obrony i spowrotem, wymieniać się podaniami, każdy piłkarz musi być ruchliwy i cały czas zmieniać pozycje. A my od 3 lat graliśmy na zasadzie dziadka z treningu - ty do mnie ja do Ciebie a do bramki dystans się nie zmniejsza.

0

@Bartek22 też prawda, zgadzam się z tobą

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?