La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1145 Culés

0

Obejrzałem trzeci film De Sici "Cud w Mediolanie". Muszę przyznać, że powoli zaczynam sądzić, że to mój ulubiony reżyser tamtego okresu włoskiego kina, nawet wyprzedza Felliniego, choć jego "8 i pół" pokochałem miłością od pierwszego wejrzenia. Jeśli ktoś nie zna De Sici to polecam nadrobić. Był także świetnym aktorem. Widziałem go w "Generale Della Rovere" i wypadł tam naprawdę wybornie. Stworzył też "Złodziei rowerów" (na liście do obejrzenia), słynny dramat "Matka i córka", który wstrząsnął mną dogłębnie i wzruszający "Umberto D" o samotnym starcu, który wraz z psem próbuje odnaleźć się w powojennej Italii. Polecam z całego serca, bo to był człowiek idealnie balansujacy między czułym i wzruszającym kinem, a kinem moralizatorskim i bardzo poważnym.

0

@BorzyKrzys jak powoli zaczynasz sadzic, to po Zlodziejach rowerow przestaniesz. Arcydzielo.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?