La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1222 Culés

konto usunięte

3

@Bartek22 @Khajio jak wrażenia po pierwszym odcinku Attack On Titan? Imo studio mappa wykonało fenomenalną robotę, 10/10. Klimatyczny opening, który różni się od reszty i jest nawiązaniem do Marley i tego arcu, piękne animacje, naprawdę się przyłożyli, super dobrani aktorzy głosowi do wybranych postaci, a scena z użyciem Eldianów jako żywe bomby była wręcz obrzydliwa, ale jednocześnie jeszcze lepsza niż w mandze.

konto usunięte

1

@PrinceDamon Odcinek praktycznie bez wad. Mam nadzieję, że utrzymają taki poziom do samego końca.

1

@PrinceDamon Nie mogłem się powstrzymać i obejrzałem :)
Świetny początek, akurat opening mi się nie podoba, ale nie to jest najważniejsze.
Pod względem graficznym fantastycznie, scena z deszczem tytanów to totalna rozpierducha, taka kwintesencja tej produkcji. Podoba mi się w jakim kierunku to zmierza. Musiałem sobie odświeżyć kilka rzeczy, bo już zapomniałem szczegóły o konflikcie Mare i Eldii, kto jest po której stronie itd.
10/10 i czekamy na ciąg dalszy.

konto usunięte

1

@PrinceDamon ooo już jest ? No to dzisiaj po pracy siadamy i oglądamy, szkoda ze tylko jeden odc :)

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?