- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1468 Culés
Gorące dyskusje
Batys
2
Macie już zaplanowane urlopy? Jakiś ciekawy kierunek?
92 odpowiedzi
Kgorecki2500
0
-Świadek każde z pytań skwitował milczeniem - powiedział rzecznik prokuratury Piotr Antoni... » Czytaj dalej
31 odpowiedzi
macio_944
4
Szczerze mówiąc trochę mnie zaskakuje ten ból, że nie będzie wersji na płytach GTA VI. Może... » Czytaj dalej
22 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1468 Culés
8
Powiem wam że Frenkie zaczyna mnie naprawdę niepokoić. Przyszedł Koeman, wystawia go na pivocie czyli tam gdzie czuje sie najlepiej a mimo to zero progresu. Ba, ja odnoszę wrażenie że on gra nawet gorzej. Nawet jak gra bez drugiego fatalnego w tym sezonie Busquetsa to wcale to jakoś lepiej nie wygląda. Prawie w każdym meczu widzę jak mu przepadają okazje na penetrujące podanie między formacjami tylko i wyłącznie dlatego że ma tą głupią manie holowania piłki. Wisienką na torcie jego ostatniej dyspozycji jest akcja w ostatnim meczu jak gość z Cadiz opędzlował go jak frajera przy linii bocznej kanałem w drugiej połowie
2
@sebo939 Ivan robił to samo, a może nawet więcej (a przy okazji był Ivanem) ale nie kosztował 80 milionów, więc póki co transfer na minus.
11
@VamosRakieta Porównywanie Rakitica do De Jonga to obraza dla tego pierwszego. Może i Chorwat miał słabe ostatnie sezony ale swoje w tym klubie zrobił. Za sezon 14/15 na zawsze w sercu :).
0
@sebo939 do tego udział przy 7 straconych golach, a taki Busi ma 2 lub 3. Najlepsze i tak jest to, że spotkałrm się z opiniami, że taki młody Frenkie potrzebuje ludzi, którzy będą biegač za niego.
0
@sebo939 nie no, oczywiście piszę o tym Ivanie z 3 ostatnich sezonów.
Gdzież ja bym mógł urazić Ivanka?
;)
0
@Rewolucja123 Ja Busquetsa już dawno w głowie wywaliłem. Dla mnie totalnie rozmienił swoją legendę na drobne. Nie dałem sie nabrać na jego występy z średniakami w lidzę bo wiedziałem że przyjdzie mocny rywal i uwypukli wszystkie jego wady. Mecz z Realem tylko to potwierdził, czekać tylko jeszcze na jakiegoś giganta w LM i będzie to samo. Licytowanie sie na zawalane gole nie stawia Busiego w dobrym świetle. To czy jest gorszy czy nie, nie ma żadnego znaczenia. Jest żenujący i powinien odejść...
0
@sebo939 jestem zdania, że obaj panowie powinni opuścić Camp Nou, ale u Frenkiego mam przypadek Dembele. Że to będzie ten sezon (następny, jak ten nie wyjdzie) i wierzę, że odpali.
1
@Rewolucja123 Ja Frenkiemu daje jeszcze ten i następny. Jak dalej będzie to samo to trzeba sie pogodzić że nic z tego nie będzie. Zresztą już teraz sie obawiam że raczej naszym zbawcą nie zostanie. To może nie jest jakiś ogór ale kozakiem też nie jest i raczej nie będzie. Jak osiągnie na początek pułap Rakitica ze swojego prime'u u nas to będę zadowolony.