- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1043 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
1
-Świadek każde z pytań skwitował milczeniem - powiedział rzecznik prokuratury Piotr Antoni... » Czytaj dalej
47 odpowiedzi
Batys
2
Macie już zaplanowane urlopy? Jakiś ciekawy kierunek?
102 odpowiedzi
Rastafarnianin
1
Stanowski swoje zrobił, nabił wyświetleń i wpakował go na mine XDA teraz niech sie koleś... » Czytaj dalej
28 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1043 Culés
0
Griezmann
Pedri riqui messi
De jong pjanić
Firpo-lenglet-araujo-dest
Tak bym to widział w kolejnym meczu,ewentualnie cou za pedriego. I oczywiście po przerwie umtiti do składu za tego sabotażystę z Francji.
0
@busquets5 za mało wtop zaliczyliśmy w tym 4231 żeby LR się przekonała że to ustawienie w naszym przypadku jest strzałem w stopę? O.o
0
@busquets5 Pjanić xDDDD
2
@Azi za mało wtop zaliczyliśmy w 4 3 3 żeby La Rambla przekonała się że to nie ustawienie jest problemem a piłkarze?
0
@busquets5 kila nieścisłości widać ;p Messi nigdy już chyba nie będzie trzymał tej pozycji, w której go ustawiłeś, a Griezmann pokazał już nie raz i nie dziesięć, że środkowy napastnik z niego żodyn.
0
@busquets5 przypomnij mi kiedy ostatno grajac 433 wylecieliśmy w grudniu poza miejsca dające awans do LM bo jakoś pamięć mnie zawodzi...
0
@busquets5 Griezmann na 9 i Pedri na LS? Już wczoraj tak grali obaj niewidoczni...
1
@busquets5 Więcej dziesiątek, więcej.
0
@Bartek22 ja tam bym chętnie zobaczył drugą linię Busi/FdJ, Puig, Pedri. Nawet bardziej z Busim bo choć mniej mobilny to w czytaniu gry jest o trzy klasy wyżej niż Frankie
0
@Bartek22 może być nawet 10 dziesiątek na boisku, ważne żeby to byli piłkarze którym się chce grać, zresztą na autobus szybcy skrzydłowi wiele nie zrobią. Pedri i Riqui są świetni w grze kombinacyjnej i dużo się ruszają, a tego brakowało z cadizem, kiedy braithwait stał jak słup woli w polu karnym a coutinho tylko przyjmował piłkę i oddawał spowrotem do Alby.
0
@Azi nie mamy zawodników do 4 3 3, no chyba że dla ciebie Messi i griezmann to skrzydłowi
0
@Bartek22 Najlepiej Griezmann PS, Coutinho 10, Messi F9 i Pedri LS :D
0
@busquets5 Chcesz zawodników do 4-3-3?
Mats
Dest Araujo Umtiti Alba
Pedri De Jong Puig
Trincão Braithwaite Konrad
Jak widać mamy :)
0
@Coutinho007 dobrze wiedzieć że to jawny troll, nie trzeba już się dalej mieszać w dyskusje
0
@busquets5 Nie ja umieszczam Pedriego na LS i Griezmanna na 9 mimo, że wczoraj obaj nie istnieje tam.
0
@Coutinho007 Pedri zagrał świetnie na ls chociażby w 1meczu z juve, a na pozycję 9tki nie mamy lepszego wyboru niż griezz
0
@busquets5 Przemilcze to.. Nie dociera do ciebie, że Griezmann bez nominalnej 9 się nie odnajduje A Pedri na skrzydło nie ma predyspozycji?
0
@Coutinho007 Trincao też się nie odnajduje jak widać, a Konrad nie zagrał chyba minuty w tym sezonie.
1
@IronSanHybrid Griezmann na 9 i Pedri na LS czyli gra w 9
0
@busquets5 Ale Konrad chociaż ma gaz i większe predyspozycje do grania na LS niż Pedri, który jest tam duchem.
1
@Coutinho007 Dokładnie.