La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 873 Culés

16

Dokładnie...


konto usunięte

1

@Coutinho007 przecież 3 trener na niego nie stawia, więc pewnie nie ma przypadku - jest słaby i na treningach musi nosić bidony. Zresztą gdzie taki mały sobie poradzi z kultyrystami ?

0

@Naturopata No tak :)


0

@Naturopata Zapomniałem, że Setien jednak na niego stawiał, Valverde też dawał mu nawet minuty jakieś. Więc tylko Koeman zostaje...

1

@Coutinho007 Valverde dawał mu ogony w PK albo w lidze, gdzie już wszystko było rozstrzygnięte na koniec sezonu. No i w presezonach, jednakże realnie na niego nie postawił.

1

@Bartek22 No tak, ale jakieś tam mu minuty dawał jednak, generalnie to przydało by się postawienie na niego bardziej a nie biadolenie, że słaby bo 3 "Trenerów" go skreśliło z czego 1 dawał mu nawet sporo minut i tak. Ciekawe czy taki Guardiola też by go skreślił...

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?