La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 889 Culés

konto usunięte

9

Nie wiem jak to skomentować ?


17

@Shechterowszczyzna Tzw. instynkty pierwotne. Idealnie wpisuje się w nurt anarchoprymitywizmu dość popularnego w niektórych szeregach lewicy.

Komentarz usunięty przez użytkownika

konto usunięte

1

@Shechterowszczyzna Może przelewa do kubka i da potem biednym dzieciom z afryki? O tym już nikt nie pomyśli. Szkoda strzępić mordeczke na was wy rasiści.

Komentarz usunięty

3

@monsterrize
@Shechterowszczyzna
"Bierzmy przykład z Arabusów, " morda w kubeł " i niech nie szczeka. "

A jak to skomentować?

1

@monsterrize cała Lewica robi szopkę pod publikę ^^

Magdalena Koleśnik
Aktorka pochodzi z Białegostoku. Urodziła się 27 lutego 1990 roku, a więc w tym roku skończyła 30 lat.

konto usunięte

0

@klemens100 Ja najbardziej lubię stwierdzenie "Jest jak jest". No i fajnie, niech rząd robi co chce, nic nie zmienię, nic nie zrobię. Chillera, utopia...

konto usunięte

0

@Shechterowszczyzna o co chodzi w tym razem? Bo nie ogarniam?

1

@Barca1992 Aktorka nagrała takie wideo w solidarności z marszem kobiet

konto usunięte

0

@NaFazieHitman ok bo ja myślałem że to jakieś upośledzenie:D

konto usunięte

1

@Barca1992 Mnie to się raczej kojarzy z końcowym aktem taniego porno,wcale się bym nie zdziwił że taki miał być przekaz ;)

0

@sawyer00
A kto wybierał ten rząd ?

Obywatele Polski, dobrze wiedzieliśmy jakie założenia ma dana partia, teraz nagle wielkie zdziwienie czemu tak jest. No bo tak jest i kropka, chcą kobiety zmian, to niech przestaną głosować na partie, które mają odmienną wizję, proste. Pieniążki ( 500+, 1000+ itd. ... ) za dawanie kupra na każdym zakręcie na ulicy, to chcą i wyciągają rączki. A teraz co ? Bezkarność ? Zaraz zrobimy z Polski Bangkok w sumie już mało co brakuje. Zobaczcie na młode pokolenie dziewczyn, nie chcę nawet tutaj publicznie pisać do czego dzisiejsza młodzież ( dziewczyny ) są zdolne i one mają mieć jakieś prawa aborcyjne ? będą się dupczyć wszędzie i będą miały długie rozkminy czy urodzić i korzystać z dochodów pasywnych od Państwa, czy może usunąć i lecieć dalej z zabawą.

Aborcja z gwałtu rozumiem, słusznie gdyby to Państwo wprowadziło, nie trzeba rozwijać tego wątku, ale masowe orgie a w konsekwencji masowe usuwania zarodków lub płodu bez podawania przyczyny to lekkie przegięcie. Chcesz się bawić, korzystaj z zabezpieczeń, nie korzystasz ? Rodzisz i nie grymasisz a jak coś nie pasuje to blisko naszego kraju, sąsiedzi oferują aborcje w przystępnych cenach, stać było na dawanie ? To stać na transport i umówienie zabiegu za granicą.

Pozdrawiam i sorry za popłynięcie z tematem.

0

@Barca1992 To jest upośledzenie trzeciego stopnia

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?