La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 882 Culés

1

Tak jak kiedyś bardzo chciałem żebyśmy przeszli na 4-2-3-1 tak teraz coraz bardziej chce powrotu do 4-3-3 i pomocy z FDJ, Puigiem i Cou/Pedrim. Niestety nie widzę Leo obecnie w 4-3-3.

1

@messi564 4231 jest fajne jak masz takiego Goretzke czy Wijnalduma albo Kante ktorzy ZAPIERD*LAJA tam i spowrotem a nie to co te nasze ksiezniczki o 7 bolesci. W pilce nonej trzeba zpierd*lac, jak tego nie robisz to konczysz tak jak np Bayern z Barca w Lizbonie

0

@Tomek54321 Puig taki, jest. Ostatnio z Juve w 30minut więcej odbiorów niż każdy z naszych zawodników przez cały mecz. Prócz tego świetny w grze na wyprzedzenie i zawsze na 120% zaangażowania. No ale niektórzy i tak powiedzą że wieszak więc co gry w obronie się nie nadaje. Jakby każdy zapomniał o Iniescie. W 4-3-3 to byłby zawodnik na pierwszy skład, ale uważam, że nawet w 4-2-3-1 u boku FDJ dałby więcej niż Pjanic czy Busquets mimo bardzo mizernej budowy ciała

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?