La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1165 Culés

konto usunięte

0

Jak ktoś kupił Xbox Series S i Cyberpunka, to niedługo przez aktualizacje nie będzie miał miejsca na dysku. No chyba, ze ma dysk dokupiony, ale to jednak spory wydatek

3

@DaPi Nie, bo większość tych plików z aktualizacji się po prostu podmienia.

0

@DaPi szczerze to nie wiem o co chodzi z tym dyskiem. Miało być tak, że działa tylko ten oficjalny który kosztuje chyba coś koło 1500 zł a ja sobie wpialem 2 tera ktore miałem podpięte do poprzedniej generacji ( tylko jako takie miejsce na bibliotekę bo tak miało działać) i wszystkie gierki z zewnetrznego normalnie na series x działają.

0

@chosenone A testowałeś cokolwiek z obecnej? Bo starsze podobno działają, a nowe niekoniecznie.

0

@Kettger z nowych narazie mam AC i cyber ale są wgrane na wewnętrzny. W ta i z powrotem przewaliłem fife nowa (jak się zorientowałem, że działają z zewnetrznego). Muszę coś nowego na próbę wrzucić na zewnętrzny , pewnie Fry Cry.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?