La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1229 Culés

2

Morawiecki znowu wszystkich oszukał. Nie będzie ani otwarcia restauracji, ani hoteli, ani niczego więcej do 18 stycznia 2021.

konto usunięte

16

@tobiasson92 premier oszukał Polaków,nowe nie znałem xD

5

@tobiasson92 było to niemal pewne. Przy otwarciu hoteli, restauracji wszyscy by ruszyli w okresie ferii.
Dla mnie wielka szkoda, bo jestem mega przeciwnikiem zamrazania poszczegolnych branz gospodarki i stosowania restrykcji (jestem zwolennikiem tego, co zrobili chociazby z kosciolami, czyli otwarte, jakies tam zasady dot. ilosci osob na metr szescienny i kto czuje potrzebe, to idzie, a kto nie, to spozywa np. browarka w domu zapraszajac kolegow) . :)

0

@tobiasson92 A była jakaś inna możliwość? Bo chyba coś mnie ominęło.

0

@Ojciec5tkidzieci I tak ludzie pojadą na ferie w trybie pracy zdalnej. Restauracje także zapewne się otworzą np. wynajmując stolik w knajpie lub oferując umowę o dzieło w postaci wydania opinii o daniu. Siłownie i tak działają, bo możesz zapisać się na fikcyjne zawody sportowe ;)

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?