La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1054 Culés

0

Czy moczenie orzechów rzeczywiście jest taka opłacalne? Niby po tym namoczeniu są znacznie bardziej przyswajalne, no ale to trochę męczące ze trzeba je moczyć po kilka godzin...

konto usunięte

0

@ranger3120
pierwsze słyszę o czymś takim

6

@ranger3120 Co jest takie męczące w moczeniu orzechów? Wrzucasz do wody czy czego tam i się moczą. Mam nadzieję, że nie moczysz swoich orzechów te kilka h i przez to ta czynność jest dla Ciebie męcząca? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

konto usunięte

5

@IronSanHybrid Chyba fistaszki ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Komentarz usunięty

2

@ranger3120 Ranger, wstawaj!!! :D

1

@IronSanHybrid nie zesralem się, pytam tylko o moczenie orzechów xd

0

@ranger3120 A ja to się w sumie zgadzam. Rano wrzucę orzechy do wody, bo mi się wydaje, że wieczorem je zjem na przykład robiąc jakiegoś shake’a, a w ciągu dnia się plany pozmieniają i tak te orzechy będą później stały xDD

Niemniej pierwszy raz słyszę w ogóle o moczeniu orzechów :p

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?