La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1099 Culés

0

Przewodniczący Partii Republikańskiej w Teksasie sugeruje secesję Teksasu od USA. To pokłosie odrzucenia przez SN USA pozwu Teksasu wobec 4 innych stanów.
https://www.reuters.com/article/us-usa-election-trump-texas-idUSKBN28M01K

0

@barcelonaLM republikanom to już ostro odwaliło:)

konto usunięte

0

@barcelonaLM ośmieszania się ciąg dalszy przez republikanów

konto usunięte

0

@barcelonaLM i przyłączą się do ZSRR?

0

@Guffi Będą samowystarczalnym państwem, jako jeden z nielicznych stanów mogliby sobie na to pozwolić ;)

0

@barcelonaLM Śmieszne to, bo Texas z roku na rok przestaje być tą mityczną krainą kowboi ze swoimi zasadami konserwatystów z manierami z przed stu laty. Demografia się zmienia i nowe pokolenia w erze globalizacji też mają inne podejście do różnych spraw niż rodzice. Texas za kilka lat będzie jednym ze swing states, a oni mówią o niepodległości. Litości

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?