La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1541 Culés

konto usunięte

1

Brawo real. Teraz widać to głupie tłumaczenie trenera FcB odnośnie tego ze rywale się zamykają, grają bardzo defensywie. Jakoś real potrafi sobie z tym radzić. Barcelona wierna swojemu stylowi,który jest wolny nudny i przewidywalny gra moim zdaniem prawie najsłabiej w lidze. A kazdy nowy trener o tym bredzi.w dupie mam styl. Jako kibic chce zwycięstw i pucharów a nie styl

1

@damiano996 ale Atletico nie jest zamknięte

konto usunięte

0

@Mroziu a jakos z nami bylo?kazdy jakos z wielką Barcelona sie zamyka a oni biedni nic nie mogą zrobić.

1

@damiano996 ojojoj. Już widzę jaka w biurach Barcy wrzawa, bo jakiś damiano chce zwycięstw i pucharów:]

0

@damiano996 ale teraz nie rozumiem o co pijesz? Skoro nie było z nami nie jest dzisiaj to co ty chcesz?

konto usunięte

0

@arasz1819 na pewno zatem czytają wasze śmiechu warte komentarze. Piszecie że to wasz klub, żegnacie np Maradona jakby ktoś poza wami to czytał. Ja patrzę na to z boku i widzę od 3 lat padake. Pseudo tiki taka która nic nie daje. Każdy klub to łapie i jest jak jest. A real wygląda na słaby a jednak nie jest. I to jest mistrz

konto usunięte

0

@Mroziu z nami według trenera wszyscy się zamykają. Tak mówi. I tyle

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?