- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1085 Culés
Gorące dyskusje
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1085 Culés
3
Tak na chłodno, Nasi zrobili swoje. Nie mieli szans z Norwegami i Niemcami, ale z drugiej strony nie zawalili skoków i nie dali się Słoweńcom. O medale rywalizowały 4 drużyny. Słoweńcy osłabieni, ze skandalem w tle, Polska, Niemcy, Norwegia. Austria w pół rezerwowym składzie, więc nie biorę ich pod uwagę.
Oby to był dobry prognostyk przed dalszą częścią sezonu, bo dzisiaj szału nie było.
2
@Kielakowy Nie przesadzałbym z tym, że o medal walczyły 4 drużyny. Jakikolwiek medal dla innego kraju niż Polska, Norwegia i Niemcy byłby naprawdę ogromną niespodzianką w tym konkursie patrząc na formę wszystkich skoczków.
1
@Wossi61FCB
W większości masz rację, reszta była kiepska. Mimo wszystko wydaje mi się, że Słoweńcy mieliby szansę gdyby nie to całe zamieszanie. Tak czy inaczej medal dla Polaków był obowiązkiem z którego się wywiązaliśmy. Zrobili swoje, bez zachwytu i niespodzianki, ale dużo pracy przed Nami żeby ten sezon był bardziej udany.