La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1124 Culés

0

Genoa remisuje :o Na jakim my dennym poziomie jesteśmy my w takim układzie?

1

@Coutinho007 a ten dalej...

0

@arasz1819 Co dalej? Genoa czyli jedna z najgorszych drużyn Serie A obecnie remisuje u siebie z Juventusem a u nas 3:0 w czape dostają od najgorszego Juve od lat i to na CN. Mam prawo chyba być sfrustrowany tym faktem czyż nie?

1

@Coutinho007 sfrustrowany to ewidentnie jesteś, ale czy tu akurat o Barcelonę chodzi to nie wiem. A jak wygraliśmy z nimi wcześniej 2:0 u nich to jaki miałeś powód do płaczu?

1

@Coutinho007 Nie można wiecznie wygrywać czy być w topie, raz na jakiś czas nawet taki klub jak Barcelona musi przejść kryzys. Nas czeka wymiana pokoleniowa, która była przekładana w czasie chyba maksymalnie. Ale za sezon/dwa sukcesy powrócą ;)
Stary, oglądaj football, to piękny sport, ale nie ma co się frustrować porażkami, trzeba nabrać trochę dystansu do tego.

0

@arasz1819 Ale o co masz teraz jakieś problemy? Kazdy miał prawo być chyba zły po meczu z najgorszym od lat Juve i Caditz czyż nie bo tu nie ma dobrych prognoz póki co na przyszłość a Koeman nawet z tą kadrą powinien poradzić sobie z Caditz, Alaves czy Getafe obecnym.

0

@Wossi61FCB Coś tak średnio z tą wymianą u nas, owszem jest parę fajnych chłopaków ale od starej geardii i gwiazd wymaga się wrecz żeby coś wiecej robiły a tu tylko Piłeczka do Messiego bez swojej optymalnej formy może coś pociągnie, czemu Coutinho i Griezmann tego np nie robią kiedy trzeba?

0

@Coutinho007 co innego bycie złym po meczu, a co innego depresja przez kilka tygodni po meczu. Za chwilę kolejna szansa, zrelaksuj się, szklaneczka whisky i trochę wiary

0

@arasz1819 Piwko mam ;) Generalnie żeby była jasność to w metody Koemana nie wierze, niby daje młodym szanse itd ok ale skoro np nie ma Fatiego i Dembele to zamiast wystawiać tam 10 która nie daje nic, to mógłby spróbować Konrada, na LS, skoro Busi zawodzi to obok De Jonga mógł by dać Aleñe albo Busiego + Aleñe a Aleña pomijany ciągle jest o Puigu nie wspomne i gadanie ze bedzie Alejandro Balde bo Alejandro nie gra a ciągle Firpo Kaleka jest...

0

@Coutinho007 ale zdajesz sobie sprawę z tego, że to Koeman jest bliżej zawodników i ma lepszy przegląd kto powinien grać. Jakbys był prezydentem Barcy to ani Gaurdiola, ani Rijkaard by nie potrenowali u Ciebie, taki jestes niecierpliwy. Takie rady jak rzucasz to w FM zdają egzaminy, a w realu wyglada to trochę bardziej skomplikowanie.

0

@arasz1819 Problem w tym, że oni mieli plan B Koeman go nie ma.

0

@Coutinho007 Wymiana pokoleniowa rozpoczęła się 3 miesiące temu, więc polecam trochę cierpliwości xD
Nie zgodzę się z tym, że nie widać perspektyw. Mamy kilku uzdolnionych młodych jak Dest, Araujo, De Jong, Pedri, Trincao, Fati czy Moriba. Każdy z nich może wskoczyć na najwyższy poziom. Mamy bramkarza, który jest top3 na świecie, mamy najlepszego piłkarza w historii, mamy może już nie najlepszego, ale wciąż dobrego Albe. Griezmanna i Coutinho bym sprzedał. Podobnie z Lengletem, Busquetsem, Firpo i może Braithwaitem.
W lecie za darmo do pozyskania będą m.in: Depay, García, Wijnaldum, Aguero, Bernat, Alaba czy Di Maria.
Uzupełnić trzema czy czterema z nich kadrę, zrobić jeden gotówkowy transfer napastnika klasy światowej (chciałbym Haalanda z pieniędzy ze sprzedaży Cou i Griza), namówić do zostania Leo, jednak ograniczając mu rolę, czasem pierwszy skład, czasem jako joker z ławki czy czasem w ogóle niech nie gra i mamy okazję naprawdę wykręcić bardzo dobry wynik już w przyszłym sezonie :)
Naszą rolą jest kibicowanie, wierzmy w tych ludzi, dajmy im szansę, a jeszcze nie raz przyniosą nam radość.

0

@Wossi61FCB I dlatego gra Lenglet i Busi? Obaj bez formy a grają, brak Planu B i eyciągania wniosków, jeszcze Cou na LS...

0

@Coutinho007 Plan B :] jeszcze plan A nie mial czasu sie rozkręcić wiec spokojnie z tym B.

0

@Coutinho007 Lenglet gra, bo aktualnie nie ma kto grać. Umtiti zagrał dopiero 30 minut, mam nadzieję, że dzisiaj dostanie kolejne 30, a w środę już wyjdzie od początku zamiast swojego rodaka.

1

@Wossi61FCB Jak dzisiaj będzie znowu sabotował to w następnym meczu niech gra Mingueza lub Samu

0

@arasz1819 No rozkręca sie ten Plan A jak śmierć w wenecji póki co ;)

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?