La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 973 Culés

1

Mam bekę z ludzi którzy piszą ze Busi w składzie to przegramy. Widzę ze jesteście bardzo zaślepieni pięknym Holendrem skoro tylko Busi obrywa, a De Jong gra każdy mecz i ciagle gra piach, a jakoś nikt nie pisze o nie znowu Frenkie w pierwszym.

1

@Janas11224 To chyba nie siedzisz tu zbyt często bo do De Jonga sporo osób ma uwagi.

0

@Coutinho007 siedzę aż za często xd może przeoczyłem ale głównie widzę zastrzeżenia do Busiego

0

@Janas11224 Oj sporo osób na De Jonga narzeka, chyba faktycznie przeoczyłeś, po Caditz to De Jongoei oberwało sie tak samo jak Busiemu jak nie gorzej.

0

@Coutinho007 szkoda, że w tym momencie widać tu jedynie płacz o Busquetsa. O De Jonga jakoś nie widać.

0

@cat_r37 Sporo widziałem jak cisnęli De Jonga np Rewolucja czy Janima i wielu innych.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?