La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1560 Culés

6

"Uliczni artyści w Cyberpunku 2077 faktycznie grają na gitarach to, co słyszy V. Autorzy wiernie odwzorowali cały proces - muzycy trafiają więc we właściwe struny i poprawnie przesuwają po nich palcami. Osoby umiejące grać na tym instrumencie są w stanie odtworzyć utwór, obserwując ruch rąk."

No i bardzo szanuje. Takich detali jest w tej grze mnóstwo, ale jest to też skontrowane niedopracowaniem np. interakcji z wodą. Ewidentnie gra jest niedokończona i tyle...

konto usunięte

1

@macio_944 Ogromny potencjał który nie został według mnie wykorzystany.
Choćby NPC się lubią bugować, teleportować itd itp. A lista problemów jest na pewno dłuższa.
Najlepiej by było jakby gra wyszła w przyszłym roku, no ale już to pewnie nie było możliwe aby tak przekładać premierę.

4

@Bartunek Jak dla mnie to popełnili błąd z tymi premierami. Wystarczyło przesunąć premierę z listopada na styczeń/luty. Ludzie by zrozumieli...

9

@macio_944 myslalem, że sie drapie po cipie, a to oto chodzi, dzięki! :D


konto usunięte

2

@macio_944 Albo od samego początku dać na 2021 rok.
Źle obliczyli ile im czasu zajmie projekt i wyszło jak wyszło.
Jest to trochę smutne bo lubię takie koncepcje technologi przyszłości, a te błędy psują zabawę.

0

@NaFazieHitman Toć to niewidzialna gitara :D

0

@Azi hahaha wiem, ale wygląda to troche komicznie ;D

1

@macio_944 Miałem sobie na gwiazdkę kupić tą giereczke ale Kurde z dnia na dzień jakoś jestem co raz bardziej zniechęcony

1

@Encore Kupisz sobie na Wielkanoc :P

3

@macio_944 Szkoda, że poświęcili czas na takie smaczki, a na największe mechaniki w grze jak chociażby AI NPC'ów to już nie mieli czasu.. Naprawdę, to już Vice City z 2002r. miało lepszą sztuczna inteligencje..

1

@macio_944 Dla mnie największym problemem tej gdy patrząc na gameplaye jest to że to miasto nie żyje. Jest tylko atrapą, Ci przechodnie snują się troche jak zombie w kółko albo jakieś manekiny. W Wiedźminie można to było przeboleć bo mapa była ogromna i podróżowało się non stop w inne miejsce więc to odgrywanie scenki przez NPCów nie rzucało się aż tak w oczy mimo że wiedziałeś że jak odjedziesz to oni się po prostu zdeaktywują i nic się nie zmieni po tym jak pojedziesz. W Cyberpunku widać dokładnie ten sam schemat tylko że już rzuca się to dużo bardziej w oczy.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?