La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1194 Culés

0

Ronald Koeman chce zmienić pozycję Frenkiego De Jonga na boisku. Trener Barcelony chce by pomocnik grał wyżej, co ma mu dać większą swobodę w grze. W ten sposób ma się również polepszyć jego współpraca z Leo Messim. Koeman chce, żeby młody Holender odgrywał w zepole podobną rolę co Kevin De Bruyne w Manchesterze City. [Mundo Deportivo]

1

@DonAndrzejos De Bruyne ma wizje gry i strzał z dystansu. De Jong nie ma strzału z dystansu a i wizja gry mocno średnia, precyzja długich piłek i dośrodkowań również jest na innym poziomie.

konto usunięte

0

@DonAndrzejos Czyli dokładnie to o czym pisałem rok temu :)

1

@Coutinho007 Ma odgrywać podobną rolę na boisku co De Bruyne, a nie być na jego poziomie. Jak ktoś powie, że Boruc odgrywa tę samą role co Ter Stegen to nikt nie zrozumie tego jako porównanie umiejętności jednego z drugim

0

@patry295 Na jego poziomie nikt by nie miał nic przeciwko a nawet by sie cieszyli.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?