La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1452 Culés

0

Puig siedzi na ławce, Busi gra od początku, ciężkie do zrozumienia zmiany, ja bym to wszystko zaakceptował jakbyśmy grali dobrze ale gramy taki piach... Nic nie wskazuje na to by to miało się zmienić. Wiem, że trener potrzebuje czasu ale zaraz połowa sezonu a nie ma żadnych pozytywów. Nawet ja jako szkoleniowiec Barcelony wyszedłbym z drugiego miejsca takiej grupy w Lidze Mistrzów, w La Liga jak jest wszyscy widzimy. Barcelona to wielki klub i według mnie jeśli wyniki a przede wszystkim gra by się nie poprawiła w najbliższych spotkaniach to trzeba się pożegna z Koemanem. Niektórzy dają Barcelonie sezon na odbudowę po tym co zrobił z klubem Bartomeu, ale to głupie gadanie, tu nadal są klasowi zawodnicy, z którymi Barcelona powinna bić się o mistrza a nie o puchary i być groźnym rywal w Lidze Mistrzów a nie w 1/16 być kandydatem do odpadnięcia. Spójrzmy na to co zrobił Flick z Bayernem, z buta zaczęli lepiej grać z każdego piłkarza wycisnął maxa a u na większość ma zjazd. Według mnie Koeman nie osiągnie sukcesu z Barceloną i trzeba się z nim pożegnać jeśli nasza gra się nie poprawi by nie marnować kolejnego sezonu.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?