La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1391 Culés

0

Ile trzeba piec i w jakiej temperaturze kiełbaskę w piekarniku na kratce żeby wyszła mniej więcej taka jak z grilla?

konto usunięte

0

@LionelM95 co byś nie robił do poziomu kiełbaski prosto z grilla się nie zbliżysz.

1

@LionelM95 Ile to Ci nie powiem dokładnie, bo musisz obserwować, ale polecam 180-200 stopni z termo obiegiem.

1

@LionelM95 Zadam inne pytanie. Keczup czy musztarda? :P

1

@AdiKingu96 to wiadome ale chociaż trochę żeby przypominała:D

1

@IronSanHybrid ok to tak spróbuję dzieki

3

@LionelM95 odpal palnik na kuchence, nabij na patyk kiełbaskę i jedziesz ;D

1

@tadzik447 to i to pyszne:D

0

@tadzik447 Musztarda, w tym roku mam wyjątkową fazę na nią :D

1

@NaFazieHitman haha ciekawy pomysł:D

2

@LionelM95 Ja wiem. Sam nigdy nie mogę się zdecydować co wybrać do kiełbasy z grilla/patelni, bo do grzanej w wodzie zawsze biorę musztardę :P
@IronSanHybrid Masz jakąś ulubioną? :P

0

@tadzik447 ja czasem mieszam musztardę z keczupem

1

@tadzik447 Wszystkie z firmy Roleski, którą uważam za najlepszą od musztard :) Ostatnio stołowa jest u mnie w lodówce, ale dopiero była Rosyjska, Miodowa czy Sarepska :)
Jak Musztarda to Roleski, jak majonez to Kielecki :D Nawet się rymuje ^^

konto usunięte

0

@tadzik447
stołowa

1

@IronSanHybrid Miodowej nienawidzę, za słodka jest :P A majonez Winiary :D
@LionelM95 ja nigdy nie mieszałem, wolę nie ryzykować :D Tak jak niektórzy mieszają keczup i majonez do frytek, nie mogę sobie nawet efektów wyobrazić takiej fuzji :D

0

@tadzik447 też kiedyś myślałem że to słabo smakuje ale jest spoko

0

@tadzik447 Winiary to majonez jak sam się reklamuje DEKORACYJNY, a więc z założenia nie przeznaczony do spożycia :D

Ja lubię połączenie słodkich i wytrawnych smaków. Często robię kurczaka w miodzie, mizerię robię na słodko etc. W ogóle lubię łączyć mięso ze słodkimi dodatkami.

konto usunięte

1

@LionelM95
Wiem, że Ci prawdopodobnie nie pomogę "na już", ale polecam zakup patelni grillowej :) wychodzi baaardzo dobra kiełbasa i nawet możesz przypalić tak, jak na grillu.

0

@aspider no trzeba będzie o takiej pomyśleć

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?