- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1249 Culés
Gorące dyskusje
Aragorn33
14
Widziałem @Kgorecki2500, że Ty się cieszyłeś z odebrania orderu. Na taki efekt liczyłeś? Bo... » Czytaj dalej
60 odpowiedzi
Lanosss
30
Mogła ją do pralki wrzucićhttps://x.com/sknerus_/status/2068604836636151973
21 odpowiedzi
Arkon
1
Odchodząc od polityki- jakie smaki lodów lubicie? Z tych, nazwijmy to sklepowych, uwielbiam... » Czytaj dalej
32 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1249 Culés
0
Siostra dostała dzisiaj wyrok za udział w nielegalnym zgromadzeniu. Powiem tak, jeżeli chodzi o pomoc prawną oferowaną przez organizatorów to włóżcie to między bajki. Cytując klasyka, jesteście sami jak kupa w klozecie. W jej pracy wymagana niekaralność więc zobaczymy czy dojdzie to do pracodawcy. Jeżeli jest tu jakiś prawnik niech się wypowie czy sąd wysyła to do pracodawcy i po jakim czasie kasuję się karalność.
0
@Ksyku262 jeśli jest karana, a jej praca wymaga niekaralności, to chyba oczywiste jest że musi poinformować jak najszybciej swojego pracodawcę. Nie jestem prawnikiem, ale biorąc to na logikę, to raczej tego, że ma się wyrok nie ukrywa się przed pracodawcą.
1
@Ksyku262 a jaki ten wyrok dostała?
0
@Kurkmen
Pytanie czy musi sobie samobója strzelać. Może nie dojedzie do pracodawcy
0
@MensculinVeB
6 miesięcy i grzywna 2000 zł. Bylo jeszcze naruszanie nietykalności funkcjonariusza publicznego. Od organizator zero pomocy.
Edit. W zawieszeniu oczywiście.
0
@Ksyku262 Mamy tu jednego specjalistę prawnego, znanego na La rambli jako @tobiasson92
2
@Ksyku262 Jeżeli została skazana i stała sie osobą karaną, a w pracy wymagany jest brak karalności, to musi to zgłosić pracodawcy. Czy musi strzelać samobója? Nie musi, ale jak to wyjdzie, przez najbliższe 5 lat i 6 miesięcy to będzie miała większe problemy.
2
@Ksyku262 ale czekaj, czekaj. Naruszyła nietykalność funkcjonariusza publicznego i organizatorzy co mieli niby zrobić? Trzeba mieć na uwadze to, że za swoje czyny ponosi się konsekwencje. Jeśli naruszyła jego nietykalność to bardzo dobrze, że została ukarana. Sorry, ale w tym kraju z Policji i innych służb porządkowych robi się szmaty do wycierania podłogi. Trzeba myśleć, a dopiero potem przekładać to na czyny, zwłaszcza iż z tego co opisałeś to chyba jest dorosła, bo pracuje.
0
@Kurkmen
No ale nic nie zrobiła to jest najlepsze... tragedia
0
@Ksyku262 to powinna się odwołać. Będzie miała chociaż sporo czasu na szukanie nowej roboty.
0
@Ksyku262 nie powinno to dojść do pracodawcy. Kiedy wyrok zapadł? Bo jak się domyślam jest to wyrok w pierwszej instancji?
0
@Guffi
Przez takie gówno człowiek sobie problemy robi. Za 3 lata będą wybory bedzie można rozliczyć rządzących a siorka bedzie jeszcze 7 lat z wyrokiem... ja pier####. (10 lat jest w papierach, sprawdziłem).
0
@Ksyku262 to niech się odwołuje. Tak właśnie jest, że uderza się w najsłabsze jednostki (brak zaplecza prawnego, finansowego, itp.), aby pomachać kijkiem i postraszyć innych.
0
@Ksyku262 ma prawo do odwołania się od wyroku, to niech korzysta. Póki nie będzie skazana prawomocnie to nie będzie karana i będzie dalej pracować. W tym czasie niech szuka innej roboty.
1
@Ksyku262 sory ale wiedziała że w jej pracy wymagają niekaralności a idzie na nielegalny marsz, dostaje zarzuty za nietykalność policjanta, samobója sobie strzeliła przekraczając próg domu, dla mnie sama sobie winna.