- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 614 Culés
Gorące dyskusje
Aragorn33
13
Widziałem @Kgorecki2500, że Ty się cieszyłeś z odebrania orderu. Na taki efekt liczyłeś? Bo... » Czytaj dalej
58 odpowiedzi
Lanosss
30
Mogła ją do pralki wrzucićhttps://x.com/sknerus_/status/2068604836636151973
21 odpowiedzi
Arkon
1
Odchodząc od polityki- jakie smaki lodów lubicie? Z tych, nazwijmy to sklepowych, uwielbiam... » Czytaj dalej
31 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 614 Culés
7
Chyba nigdy nie widziałem piłkarza co miałby takie luzy u sędziów co Casemiro.
3
@ObiektywnyKibic121 Messi?
1
@ObiektywnyKibic121 Cristiano Ronaldo i Leo Messi
0
@Jacu327 na prawdę uważasz ze Messi fauluje piłkarzy i nie dostaje żółtek / nie jest odgwizdywany faul dla drużyny przeciwnej?
Bo mi to wyglada jakbyś odpisał nie na ten komentarz na który chciałeś (No offence)
2
@Jacu327
Messi za co? Jedyne co to pretensje, a tak to często pierwszy faul i odrazu kartka dla Messiego.
Dodając jeszcze Messi na transfermarket ma 78 żółtych kartek a Casemiro 105. Messi to skrzydłowy a Casemiro to agresywny przecinak który dużo akcji przerywa faulem.
0
@ObiektywnyKibic121 Chodzi mi o to że Messi często wyskakuje z mordą do sędziego lub jak w poprzednim sezonie zdarza mi się wejść ostro w przeciwnika lub go odepchnąć w trakcie wymiany zdań, za co nie dostaje upomnienia.
2
@Kusiar
Za gestykulacje to się zgadzam, tylko ze jest kapitanem i on może więcej, tak samo jak Ramos w Realu, co niezmienia faktu ze czasami powinien dostać kartkę za pretensje, a co do fauli to większość fauli Messiego kończy się upomnieniem.
Casemiro czasami 5-6 fauli w meczu nawet bez kartki. Messi ma jakiś tam immunitet tak samo jak Ronaldo, ale oni są 2-3 poziomy niżej od Casemiro.
0
@ObiektywnyKibic121 Moim zdaniem to też pokazuje umiejętności Casemiro. Robi często dużo fauli ale bardzo często są to lekkie faule w środkowej strefie boiska. Natomiast gdy już na na swoim koncie kartkę to zaczyna grać bardziej ciałem i przez to nie dostaje też następnej kartki.
Osobiście też uważam że już kilka razy i tak mu się upiekło.