La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1638 Culés

10

Ja tam powiem szczerze, że lubie Braitha, chłop może i ma braki swoje techniczne i taktyczne i no nie jest napastnikiem najwyższych lotów, ale mi się podoba, że zostawia serducho na boisku i nie jest gwiazdeczką aoę a do tego jest sympatyczny, ma dobre serducho i ma do siebie dystans, oraz jest w pełni profesjonalistą.

1

@Coutinho007
Ja to chyba nigdy nie zrozumiem co oznacza braki taktyczne? Jak można mieć braki taktyczne i być profesjonalnym piłkarzem?

0

@ObiektywnyKibic121 Pewnego poziomu nie przeskoczysz. Możesz mieć te braki w takim sensie, że biegasz i nie ogarniasz gry i źle sie ustawiasz, ale nadrabiasz jak Martin końskim zdrowiem i żelaznymi płucami, oraz pracowitoscią.

0

@Coutinho007
To można przeskoczyć na wyższy poziom niż granie w Barcelonie?

2

@ObiektywnyKibic121 Gdy za bardzo nie wiadomo co jest nie tak z danym piłkarzem, to najprościej powiedzieć braki taktyczne. Gdy chce się go obronić, to mówi się, że pracuje w defensywie. Nie wiadomo jakie konkretnie, nie wiadomo czy w ogóle tak jest, ale kto by się tym przejmował.
Braki taktyczne, praca w defensywie i elo. Nie mówię o tej konkretnej dyskusji, ale o takim zjawisku, które niewątpliwie istnieje.

0

@Bartek22 Mogłem napisać wprost, że nie ogarnia za bardzo naszej gry Braithwaite ale jak na to co człowiek od niego oczekuje jakoś tam daję rade.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?