La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 733 Culés

0

Witam przylatuje do Polski na weekend 8 stycznia wylot mam 10 w nocy co ja przez te dwa dni nie będę mógł się ruszać z chaty?

2

@foczkyyyhg z tego co wiem od dzisiaj jest 10 dniowa kwarantanna dla tych co przyjeżdżają do Polski transportem zbiorowym

4

@foczkyyyhg Moim zdaniem technicznie to nie możesz wylecieć w ogóle :D

1

@foczkyyyhg ja na Twoim miejscu bym nie przylatywał. Chyba faktycznie jest te 10 dni kwarantanny.
Chora akcja xD

0

@foczkyyyhg No skoro kwarantanna to minimum 10 dni, to chyba oczywiste, ze musisz siedziec w domu - o ile w ogole ci nie odwolaja lotu.

Jak z UK, to raczej, na pewno, zdecydowanie, na 100% sobie nie polecisz.

0

@YoNoEntiendoNada lecę z Irlandi narazie Ryanair nic nie wyslal jak jest 10 dni kwarantanny a ja jestem na 2 to siedze 2 j spadam

konto usunięte

1

@foczkyyyhg nie ma tak. Jak uda ci się przylecieć i będziesz chciał zostać te 2 dni, a jest przymusowa kwarantanna 10 dniowa to siedzisz tyle czasu ile kwarantanna wynosi

0

@DaPi dokładnie tak. Nie ma tak łatwo, ze sobie posiedzi 2 dni i poleci.

0

@foczkyyyhg A jak na kwarantannie dostaniesz się na lotnisko żeby "spadać"?

1

@Bykunn zaraz dzwonie do sanepidu w takim razie jak to ugryźć

0

@foczkyyyhg Sanepid to jest obecnie patologia no ale gdzieś trzeba się dowiedzieć. Wiesz o co chodzi żeby z fajnego weekendu nie zrobił się jakiś problem albo nerwówka

1

@Bykunn w sanepidzie morde na mnie wydarli Wrocław Opole oni nic nie wiedzą i mordę dra. Została Ambasada no i czekam do 14:30 aż się ktoś tam zjawi

1

@foczkyyyhg Cyrk na kółkach

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?