La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 661 Culés

4

O ile rzadko się wypowiadam i myśli zatrzymuje dla siebie tak teraz musze przyznać że muszę z wami się tym podzielić. Zaintrygował mnie pewien komentarz znajdujący się nie wiele niżej o projekcie Hiszpanii i ich "rejestrowaniu" ludzi którzy nie będą chcieli się zaszczepić. I osobiście jako 20-paru letni facet się zaczynam zastanawiać, jaka jest tak naprawdę definicja wolności i jakie ma ona granicę ? Niby z jakiej racji te dane mają być zbierane i czysto teoretycznie udostępniane też innym krajom ? Że po prostu większość osób po prostu nie jest przekonane w 100% do zaszczepienia się czymś co powstało w stosunkowo niedługim czasie będzie klasyfikowana jako ci gorsi ? Przeszedłem miesiąc temu covida całkowicie bezobjawowo, gdyby nie fakt że u mnie w pracy były robione nam testy gdyż jeden kolega otrzymał pozytywny i siedział z gorączką pare dni. Na prawdę, gdyby nie ten "obowiązkowy" to bym w żaden sposób nie poczuł że nawet to mam. I w tym momencie jako potencjalny mieszkaniec Hiszpanii miało by przy moim nazwisku zostać odnotowane że odmówiłem szczepienia z powodu tego że przeszedłem tą chorobę nawet o niej nie wiedząc ? Sam już nie wiem szczerze mówiąc co myśleć. Żyjąc w Polsce myślałem że mnie już mało co zaskoczy a tu człowiek z dnia na dzień zaskakuje się coraz bardziej. Pożyjemy zobaczymy, Szczęśliwego nowego roku La Ramblowicze! :D

1

@kartovel Jeszcze trochę popowtarzamy, że "szczepionka powstała w krótkim czasie"? :D Może wtedy stanie się to prawdą.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?