- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 750 Culés
Gorące dyskusje
Aragorn33
13
Widziałem @Kgorecki2500, że Ty się cieszyłeś z odebrania orderu. Na taki efekt liczyłeś? Bo... » Czytaj dalej
58 odpowiedzi
Lanosss
29
Mogła ją do pralki wrzucićhttps://x.com/sknerus_/status/2068604836636151973
21 odpowiedzi
Arkon
1
Odchodząc od polityki- jakie smaki lodów lubicie? Z tych, nazwijmy to sklepowych, uwielbiam... » Czytaj dalej
30 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 750 Culés
21
Ostatnio zauważyłem, że zawodnicy młodzi i nieoczywiści potrafią w różnych klubach robić wiecej na boisku od zawodników za turbo pieniądze którzy mieli wnieść jakość odrazu.
W Barcelonie mamy przykład z Fatim i Pedrim którzy lepiej sobie radzą od Coutinho i Griezmanna czy Desta, który lepiej radzi sobie od Semedo i Araujo, który wydaje się obecnie solidniejszym stoperem niż Lenglet o Szamanie nie wspominając.
W Liverpoolu jest to Curtis Jones, który posadził na ławkę Nabyego Keite i coraz wiecej Klopp na niego stawia.
W Bayernie jest to Jamal Musiala, który zaskakuje i ostatnio lepiej prezentuje się od Liroya Sane.
W Realu jest to Vinicius i Rodrygo, którzy dali wiecej od Hazarda, który wiecznie na L4 jest a jak gra to nie spełnia oczekiwań, Mariano przeskoczył Jovicia, który kosztował 60 mln w kolejce do gry a podstarzały Nacho Militao przeskoczył.
W Chelsea to już wgl, Eduardo Mendy posadził Kepe, Mason Mounth daje wiecej od Havertza za którego Roman zapłacił turbo pieniądze, Odoi, Abraham czy podstarzały Giroud pokazują wiecej od Wernera na LS i Wernera na 9. Oczywiscie z biegiem czasu wszystko się może zmienić ale na chwilę obecną tak to wygląda jak napisałem. Nie zdziwie się dlatego jak Ilaix Moriba dostanie szansę i bedzie się prezentował lepiej nie tylko od Pjanjcia czy Busiego, ale też od De Jonga, no i Alejandro Balde czy Konrad, którzy pokażą więcej niż Firpo i Trincao.
1
@Coutinho007 poziom strony rośnie :P
1
@Coutinho007 noo oby tak było u nas zeby Ci młodzi wkoncu wypalili i zeby u nas po tej ostatniej zespołowej miernocie cos ruszyło
1
@Szpenser Trzeba było jakimś merytorycznym komem podnieść o sytuacji jaka obecnie dosć szokująca :D
0
@foczkyyyhg No oby tak było.