La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 587 Culés

3

Polecam do obiadu posłuchać oceny Koemana przez Ćwiąkałe



0

@Bruttal ocenę Koemana trzeba przez pryzmat
1.Operacja ter Stegena a po powrocie też dochodził do siebie
2.Kontuzji Pique,Fati, Roberto , powrót po kontuzji plus kontuzja Dembele
3.braku stopera i napastnika
4.braku obecnie prezydenta
5.Niedostał zawodników o których prosił
6.Przyszli w tym sezonie Trincao Puig, Pjanic,Dest
7.Awansowali Araujo,Mingueza,Puig z Barcy B
8.Powrót z wypożyczenia Coutinho(kolejna kontuzja wypadł z rytmu)Alenia
9.Wprowadzenia Martina
BARDZO DUŻO ZMIAN
10.Słaba forma Messiego (brak całego presezonu i wydarzenia wokół)
problemy finansowe Barcy
Jak dla mnie Koeman sobie radzi rok jest przejściowy zawodnicy się poznają.Koeman ma prawo do błędów i je weryfikować nie jest maszyną.Co do Puiga być może są problemy wychowacze i takie odstawienie jest dla niego dobre.
Uważam ze robi dobrą robotę.
Na pewno Pjanic powinien grać za Busiego.Co pewnie będzie wyglądało.Co do Coutinho stracił formę po kontuzji a nie grał i był coraz słabszy tu się myli obwiniając koemana..Nie wiem czy się Coutinho wydobędzie raczej odejdzie.
Generalnie idealny trener na ten moment Barcy.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?