La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1630 Culés

1

O ile na początku sezonu broniłem de Jonga i chyba na siłę szukałem plusów w jego poczynaniach, to w tej chwili różowe okulary gdzieś mi się zapodziały i stwierdzam, ze chłop ma tak ogromne braki jako środkowy pomocnik, ze to może być nie do nadrobienia.

Jest mi naprawdę trudno wymienić jakąś taka cechę, która się wyróżnia. Hmm może:
+ umiejetność zyskiwania przestrzeni z piłką

Za to z minusami jest już dużo łatwiej:
- Słaba gra w obronie
- Za wolne rozgrywanie piłki
- Średnia gra na jeden kontakt
- Podejmowanie złych wyborów
- Słabe ostatnie podanie
- Słaby przerzut
- Wolne powroty
- Dużo błędów indywidualnych, czy to w kryciu czy z piłka
- Absolutny brak umiejętności pod bramka przeciwnika
- Brak strzału z dystansu

No, wiec uzbierało się trochę tego. Czy takie braki są nieznaczące w Barcelonie?
Śmiem wątpić.

konto usunięte

0

@Beztroskii w końcu przejrzeli na oczy...

0

@Beztroskii tylko że w Ajaxie to wszystko miał. Styl Barcelony go zniszczył? Za mocna liga?

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?