La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 930 Culés

2

Niedobrze mi się robi jak słyszę od rana nagonke w tvp info na Jande i Millera, że zostali zaszczepieni poza kolejnością. Są seniorami, więc za chwilę i tak by się mieli szczepić planowo. A wydaje mi się, że jak rząd już chce zachęcać do szczepień, to lepiej pokazać przykład ludzi, którzy coś osiągnęli w życiu i są przynajmniej dla niektórzy autorytetami. Oczywiście nie zgadza się tutaj opcja polityczna, więc w sobotę od rana trzeba zacząć szczucie. Żenująca stacja.

8

@Przemek2323 A co byś powiedział jakby Kaczor się zaszczepił poza kolejką? Nagonka by była pewnie z dwa tygodnie

4

@ChampionLW nic bym nie powiedział. Taki miał być plan, żeby znane postacie zachęcały do szczepień. Kaczor dla niektórych jest autorytetem, więc to miałoby sens.

6

@Przemek2323 Znane osoby miały promować plan ale jednocześnie nie omijać kolejki. Chcą sprawiedliwości od PiSu a sami szukają luk żeby tylko dzięki znanej twarzy zyskać na czasie. Hipokryzją bije po oczach.

konto usunięte

1

@Przemek2323 tvp to stan umysłu :D

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?