- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1468 Culés
Gorące dyskusje
Batys
2
Macie już zaplanowane urlopy? Jakiś ciekawy kierunek?
92 odpowiedzi
Kgorecki2500
0
-Świadek każde z pytań skwitował milczeniem - powiedział rzecznik prokuratury Piotr Antoni... » Czytaj dalej
31 odpowiedzi
macio_944
4
Szczerze mówiąc trochę mnie zaskakuje ten ból, że nie będzie wersji na płytach GTA VI. Może... » Czytaj dalej
22 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1468 Culés
7
Nieoficjalnie: po 17 stycznia rząd planuje otwarcie stoków narciarskich i hoteli, a także częściowe otwarcie szkół. Restauracje i siłownie nadal mają być zamknięte. - źródło Rzeczpospolita
Oczywiście to logiczne, że kilkaset osób w szkole stanowi mniejsze źródło roznoszenia wirusa od kilku ćwiczących na siłowniach i kilku siedzących w restauracjach...
1
@tobiasson92 mądre :D
3
@tobiasson92 Restauratorzy niedługo się wku**ią i otworzą wszyscy razem bez zgody tego śmiesznego rządu. Nic im nie zrobią.
1
@tobiasson92 doszukiwanie się logiki w polskim rządzie xD
6
@tobiasson92 ja bym z tymi stokami dla bezpieczeństwa sie wstrzymal do kwietnia
2
@tobiasson92 „Restauracje i siłownie nadal mają być zamknięte.” Co to są za geniusze... Podnieś podatki, każ płacić większe pensje, ale zabroń otwarcia biznesów...
Otwórzcie te galerie, gastronomie, siłownie (z obostrzeniami, ale otwórzcie), znieście ten durny zakaz handlu w niedziele i pozwólcie gospodarce ruszczyć, a tym samym pozwólcie ludziom żyć i zarabiać.
0
@tobiasson92 Co z hotelami, w których są restauracje?
1
@tobiasson92 Otworzymy szkoły,następnie sztucznie podpompują zarażenia i w pizdu wszystko zamkną. Tak będzie zobaczycie;)
0
@Witekk10 Hotel otwarty, restauracja tylko na wynos. ;)
0
@tobiasson92 Czyli będzie jak przed zamknięciem - restauracja dla gości hotelowych. ;D
0
@tobiasson92 Co to są za głąby to ja nawet nie wiem jak ich opisać. Normalnie brakuje słów w języku ludzi, elfów i entów. Na siłce pojawiają sie ludzie zdrowi, silni z dobrą wytrzymałością tlenową że ja kompletnie nie widzę w tym sensu
1
@tobiasson92 Szkoły, które są największym rozsadnikiem epidemii otwierają, a restauracje dalej zamknięte? Chorzy ludzie.