La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 929 Culés

konto usunięte

5

Z Eibar na ławce siedział Busi jaki był wynik? Ciągle patrzycie na nazwiska a my mamy taką drużynę że bez względu czy jesteśmy zadowoleni ze składu czy też nie to i tak gra i wyniki są podobne. Klasowy zespół to taki który traci bramki wtedy gdy rywal mocno musi się natrudzić. Patrząc jak Barcelona traci bramki to mamy przykład zespołu bardzo przeciętnego który z każdym w tej lidze może stracić punkty. Oby dzisiaj Barcelona pewnie wygrała co znając życie będzie znowu problemem.

0

@Janiama No na + na pewno obecność Dembouza w 1 składzie jest, który jednak jest w stanie zrobić różnice.

1

@Janiama gdyby grał Puig zamiast Busiego i dalej byłyby takie wyniki jak teraz to by znaleźli nowego kozła ofiarnego. Niektórym nie przemówisz.

0

@Janiama
Busquets to już dawno powinien zejść ze sceny, a nie byłoby debaty czy powinien grać czy nie. Z piłka dalej czasami potrafi dać kapitalne podanie, ale mega duzo trafi, a jego gra bez piłki to wiadomo gra w chodzonego.

3

@Janiama Busquets to juz powinien od kilku lat grac w MLS

2

@ObiektywnyKibic121 @Janiama @Coutinho007 A taki Braithwait nie powinien na tą scenę wejśc . Jednak mimo to kazdy trzyma kciuki zeby coś wcisnął...

0

@PatrykBarca
To jak Braithwaite gra, jak typowy lis pola karnego. Wydaje mi się żebyśmy postawili tam Teodorczyka i tez miałby jakieś tam liczby.

0

@PatrykBarca Skoro gra już to każdy jednak trzyma kciuki, nie jego wina, że nasz dawny zarząd to skostniałe konowały nie znające się na piłce.

0

@ObiektywnyKibic121 Człowiek za Paco teskni nawet w takim momencie czy nawet Munirem.

0

@Coutinho007 Wiec i trzymajmy za Busiego. :)

0

@Coutinho007
Ja tam za nikim nie tesknie. To jest żart ze taki klub jak Barcelona ma piłkarza na 9 ma piłkarza który był za słaby na Middlesborough.

0

@PatrykBarca Busi nas od dłuzszego czasunorzyzeyczaił że już nie dojeżdza fizycznie i wygląda jak żywy trup. Dla mnie to powinien być jegonostatni sezon u nas bo facet niszczy swój pomnik.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?