La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 666 Culés

1

Niektórzy decydujący w tym klubie pewnie myślą że jak nas nie stać narazie na nikogo to tym bardziej na trzeci cel transferowy i lepiej trzymać nazwisko z okręgówki i udawać że wszystko w porządku, a temat kolejnego pivota w klubie nawet nie istnieje. Innej opcji nie widzę, oni muszą coś udawać, bo przecież widzą. Jak mnie totalnie nie przekonywał alena i nie widziałbym go w składzie to i tak busquets sobie radzi tak samo jak on więc szkoda że obaj w getafe nie wylądowali. O Moribie nawet nie wspominam bo zanim się tam ktoś ogarnie to jeszcze chwilę poczekamy

1

@jakub1906 tez się dziwie, ze wymienia się tylko potrzebę sprowadzenia 9 i obrońcy a nikt nie wspomina o środku pola, gdzie mamy tylko jednego dobrego pomocnika. Osobiście widziałbym Kessiego u nas. Chciałbym wreszcie pomocnika walczącego u wybieganego za dwóch

0

@KacperVEB oj chłopie nawet mi smaków na Kessiego nie rób :D

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?