La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1058 Culés

46

Dest ostatnio trochę spuścił z tonu, ale nie mam do niego pretensji. To normalne u tak młodego zawodnika, który dołączył do wielkiego klubu. Przez kontuzję Roberto być może poczuł się trochę zbyt pewnie. Powrót Sergiego będzie dobry dla niego. Liczę na zdrową rywalizację o prawą stronę obrony. Pamiętajmy, że Roberto może popykać również z powodzeniem w środku pola obok De Jonga.
Natomiast do Jordiego Alby mam coraz większy szacunek. 32 lata, a cały czas prezentuje poziom godny TOP 5 lewych obrońców na świecie. Wspaniała antcypacja i przede wszystkim diabelna szybkość pomimo wieku. Mimo, że nie jestem fanem jego boiskowych zachowań, jeśli chodzi o poziom sportowy, Jordi kolejny sezon jest wyśmienity.

2

@VamosRakieta Alba za 2,5 miecha 32 nie 33 Ivanku ;)

3

@Coutinho007 tym lepiej ;D
Poprawione ;)

3

@VamosRakieta Alves też długo się trzymał i według mnie trochę za wcześnie się go pozbyli.

konto usunięte

2

@Coutinho007 sam chciał odejść, oby Busquets też tak postąpił.

4

@Ghotti Pewnie nie postąpi. Co jest najlepsze wczoraj jak widziałem jak 35 letni Fernandinho gra to przy Busim wygląda jak by miał 10 lat mniej od Hiszpana..

konto usunięte

4

@Coutinho007 nie znam drugiego zawodnika który gra tyle za zasługi.

4

@Ghotti Marcelo

2

@VamosRakieta ,,Przez kontuzję Roberto być może poczuł się trochę zbyt pewnie" a może zmęczony? chłopak młodziutki, a musi grać wszystko. Wczoraj mu Busi pokazał żeby krył nadbiegającego zawodnika, to była bardzo groźna sytuacja na początku meczu, chwilę po stracie bramki. Swoja drogą wczoraj to go też Dembele ustawiał, a wiele groźnych akcji szło prawą stroną. Świetny transfer, ale gdy wróci Roberto, to wiele zyskamy, Dest odpocznie i będzie to wyglądało lepiej.

3

@VamosRakieta Paradoksalnie uważam że Roberto osiągnął przed kontuzją pułap sportowy najwyższy w swojej karierze. Poprawił się niemal we wszystkich aspektach gry. Biorąc pod uwagę jak emocjonalnie Koeman podnosi temat jego powrotu na boisko nie byłbym zdziwiony jak w wielu meczach będzie grał na SPD kosztem Busiego czy Pjanica.

konto usunięte

2

@Coutinho007 no to jest ich dwóch

2

@Ghotti Z tym, że w Realu ZZ potrafi posadzić Marcelo nankilka spotkań a u nas Busi siądzie na max 2 po czym 5 gra z czego 3 to słabe mecze lub przeciętne. Relikt przeszlości Guardioli.

0

@domisiek114 dokładnie.

1

@JarekS oby tak było ;D
Masz rację, Roberto przed kontuzją trzymał wysoki poziom.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?