- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1446 Culés
Gorące dyskusje
Batys
2
Macie już zaplanowane urlopy? Jakiś ciekawy kierunek?
96 odpowiedzi
Kgorecki2500
0
-Świadek każde z pytań skwitował milczeniem - powiedział rzecznik prokuratury Piotr Antoni... » Czytaj dalej
39 odpowiedzi
Rastafarnianin
0
Stanowski swoje zrobił, nabił wyświetleń i wpakował go na mine XDA teraz niech sie koleś... » Czytaj dalej
23 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1446 Culés
5
Część osób tu obecnych uważa, że Trump ma krew na rękach i ma te 5 osób na sumieniu.
Mogę się zgodzić, bo w sumie jego teksty na twitterku powodowały burzliwe nastroje i pośrednio jest za to odpowiedzialny.
No, ale w takim razie jak nazwać działania pewnego Prezydenta, który otrzymał pokojową nagrodę Nobla?
Prowadził równolegle dwie wojny, eskalował konflikt na Bliskim Wschodzie. Zginęło przez niego dziesiątki, jak nie setki tysięcy osób.
Jak to nazwać wobec tego?
Trump rzecz jasna się skompromitował, ale dążył do pojednania np. z Rosją, czy Koreą Północną. Uspokoił tez sytuację na Bliskim Wschodzie. Jedynie z Iranem sobie nagrabił i prowadził wojnę ekonomiczną z Chinami.
5
@michal26 Laureat Pokojowej Nagrody Nobla, który zbombardował 7 krajów w 6 lat xD
0
@michal26 A jak się wycofał z Syrii to więźniowie którzy wyzszli z więzienia założyli isis .Dążyli do zbudowabia światowego kalifatu w którym miało być wprowadzane prawo szariatu.Konsekwencje były widoczne w ostatnich latach.On niczego nie uspokoił bo wszystko załatwili ruskie którzy specjalnie nie przejmowali się gdzie strzelają zasługa wywiadu amerykańskiego to zabicie szefa isis który po wyjściu z wiezienia założył to państwo.isis wtedy było już bardzo słabe.Obecnie mordy odchodzą w jemenie i afryce i konflikt się przeniósł i jeszcze długo będzie trwał dopóki Arabia Saudyjska i iran nie dojdą do ładu jaka wersja religii obowiązuje w świecie islamskim. Czy szyici czy sunnici.to oni decydują co się dzieję na bliskim wsch Rosja wspiera Iran i Syrie ameryka arabie saudyjską.Jeśli szukasz winnych krajów to winne są te kraje.Nie mówiąc że bin laden to Saudyjczyk swoją drogą.
Z Ameryką jest tak czy tam jest to jest źle jak jej nie ma też nie dobrze.Obama zastał ten konflikt i przejoł go bo poprzedniku i po zamachach z 11 listopada.Nobla dostał za ograniczeni broni atomowej.Obwinianie Obamy jest nadużyciem.Bo generalnie konflikt trwa długo. Ameryki nie ma ludzie w jemenie czy afryce dalej giną.