La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1339 Culés

1

dużo uważa ze Puig do pierwszego składu, ale mam pytanie za kogo? Za Busiego ciężko bo nie poradzi sobie na spd. Jedyne rozwiązanie to De jong na spd ale sami widzieliście w tym spotkaniu ile Holender nam daje w ataku..

konto usunięte

0

@lukasz9197 za De jonga nie ma szans żeby wskoczył :)

konto usunięte

6

@lukasz9197 Moim zdaniem Koeman gra w tym momencie optymalnym składem. nie licząc środka obrony, tam oczywiście jest bałaganu ale no to już vis maior - siła wyzsza. Jeśli chodzi o pomoc to w tym momencie nie ma lepszych zawodników niż Busi na dm i Frenkie i Pedri wyżej.

0

@lukasz9197 Meczów jest tak dużo, że jak będzie zmieniał w każdym meczu albo Pedriego albo Jonga do tego niech zagra co 3ci mecz w podstawie to uzbiera niemałą liczbe minut. 2000 spokojnie.

0

@Khardan zgadzam się w 100%, narzekanie na Busiego jest ale nie mamy zawodnika o jego profilu na ten moment, żeby go zastąpić. A Puig musi podzielić się minutami z Pedrim i De Jongiem najlepsze rozwiazanie

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?