- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1762 Culés
Gorące dyskusje
Batys
2
Macie już zaplanowane urlopy? Jakiś ciekawy kierunek?
99 odpowiedzi
Kgorecki2500
1
-Świadek każde z pytań skwitował milczeniem - powiedział rzecznik prokuratury Piotr Antoni... » Czytaj dalej
42 odpowiedzi
Rastafarnianin
1
Stanowski swoje zrobił, nabił wyświetleń i wpakował go na mine XDA teraz niech sie koleś... » Czytaj dalej
26 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1762 Culés
11
"W poniedziałek w Wielkiej Brytanii rozpoczęły się badania kliniczne sprayu do nosa produkcji kanadyjskiej firmy SaNOtize. Według wcześniejszych badań oparty na tlenku azotu preparat ma 99,9 proc. skuteczności w walce z SARS-CoV-2.
Preparat SaNOtize opiera się na tlenku azotu - substancji, która jest również produkowana w ludzkim ciele i ma właściwości przeciwdrobnoustrojowe - pisze agencja AP, przypominając, że udowodniono bezpośrednie działanie tlenku azotu na wywołującego COVID-19 wirusa SARS-CoV-2.
Badania na uniwersytecie stanowym Utah wykazały skuteczność leku SaNOtize na poziomie 99,9 proc. Z kolei prowadzone na uniwersytecie stanowym Kolorado testy na gryzoniach potwierdziły redukcję o 95 proc. obecności koronawirusa w organizmie w pierwszym dniu po zakażeniu. W Kanadzie i w innych krajach trwają już badania kliniczne substancji."
https://wydarzenia.interia.pl/raporty/raport-koronawirus-chiny/aktualnosci/news-spray-do-nosa-zabija-koronawirusa-rozpoczely-sie-badania,nId,4979863#comments4-1
2
@barcelonaLM Angole nie tacy głupi hę
6
@barcelonaLM ciekawe czy chip w spray da się zaaplikować?
6
@barcelonaLM koncerny farmaceutyczne nie lubią tego:D
1
@Barca1992 Pfizer teraz :D
https://media.giphy.com/media/32mC2kXYWCsg0/giphy.gif
22
@barcelonaLM skoro jest oparty na tlenku azotu, to znaczy też, że arginina, która jest prekursorem tlenku azotu jest tym lekarstwem. A ponieważ znajduje się w burakach, tak jak cytrulina w arbuzach, to oznacza, że nie potrzeba nam leków, tylko zdrowa żywność.
5
@Naturopata Komentarz dnia. Mądrego to miło poczytać