- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1170 Culés
Gorące dyskusje
Batys
2
Macie już zaplanowane urlopy? Jakiś ciekawy kierunek?
102 odpowiedzi
Kgorecki2500
1
-Świadek każde z pytań skwitował milczeniem - powiedział rzecznik prokuratury Piotr Antoni... » Czytaj dalej
47 odpowiedzi
Rastafarnianin
1
Stanowski swoje zrobił, nabił wyświetleń i wpakował go na mine XDA teraz niech sie koleś... » Czytaj dalej
28 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1170 Culés
3
100% racji Stanowskiego.
Omijając czyjeś sympatię czy też nie ale to co zrobili z Trumpem, Prezydentem USA w mediach społecznościowych, te zakazy, filtrację, podpięcia jakoby Twitter po 10 sekundach wiedział czy on mówi prawde czy też kłamie, oznaczając jego posty( skąd mogą wiedzieć coś takiego? ), czy bany na kilku innych serwisach, pokazuje nam, szarakom, że już jesteśmy w Świecie molochów korporacyjnych gigantów, dla których tym bardziej my, jesteśmy robakami skoro z Prezydentem USA zrobili co zrobili... W większości osoby temu odpowiedzialne są z Doliny Krzemowej i pod płaszczykiem grzecznych, ulizanych facetów w niedrogich sweterkach, czasem pogniecionych i przetartych, mający oczywiście jak to wszyscy również firmy " charytatywne " bo to w modzie i trendy pokaż dla pospulstwa że dobrzy ludzie ratujący biedotę, pociągają za sznurki takie jakie się nam nie śni nawet w najbardziej fantastycznych snach...
0
@FC1899Barca jak nie oni to będą inne molochy tak wygląda świat i trzeba być niepoprawnym optymistą, że wierzy się w jakąś zmianę. Zawsze będą istniały takie molochy a co do Trumpa sam sobie jest winny, nikt nie blokował jego przekazu przez wiele lat do póki nie doszło do totalnego wylewu szamba z jego głowy.
0
@chosenone Nie blokowali go bo nie było wyborów. Cyrki zaczęły się w czasie wyborow, zwłaszcza kilku godzin po końcu głosowania, gdy Trump zaczął mieć przewagę dosyć spora i nagle zaczęły się czary... :)
Oczywiście to przypadek.
2
@FC1899Barca czary to się zaczęły w głowie Trumpa i to nie portale sobie wymyśliły, że kłamie tylko sądy.
3
@FC1899Barca Zaczely sie czary?
Masz tak niskie IQ, ze nie rozumiesz jak dzialaja glosy pocztowe i dlaczego liczone sa na koniec, czy tylko udajesz?
Wytlumaczyc ci powoli?
Kandydat A nie przejmuje sie zdrowiem swoich wyborcow, ktorzy w duzej mierze sa ludzmi prostymi, mocno prawicowymi. Mowi im, ze maja nie glosowac poczta, tylko isc glosowac osobiscie. Jego wyborcy sluchaja go.
Kandydat B przejmuje sie wirusem, wiec mowi Demokratom, by glosowali bezpiecznie, korespondencyjnie. Malo tego, nie jest rasista i nie marginalizuje oraz nie zniecheca mniejszosci w taki sposob, by nie glosowaly - wrecz orzeciwnie, zacheca, wiec wielu mniejszosciowych wyborcow glosuje po raz pierwszy w swoim zyciu wlasnie z powodu kandydata B.
Nastepuje liczenie glosow i w 1-szej kolejnosci, liczone sa glosy oddane w urnach.
Kandydat namawiajacy Republikanow, ktorzy nie chca nosic masek i ktorzy nie chca siedziec w domach ma 70% swoich glosow nie pochodzacych z kopert. Konczy sie liczenie i prowadzi.
Przewidywania przedwyborowe wskazuje, ze kandydat B bedzie mial przynajmniej 70% swoich glosow, jesli nie wiecej, z tych pocztowych. Te przychodza ostatnie, czesto opoznione, z powodu problemow USPS zwiazanych z koronawirusem, brakiem wystarczajacej ilosci pracownikow, wiekszej ilosci pocztowych glosow niz kiedykolwiek wczesniej (z powodu wirusa, duh), wiec nie mozna ich liczyc wczesniej.
Zaczyna sie liczenie i oczywiscie, przewaga maleje.
Kandydat B wygrywa.
Zrozumiales? Czy trzeba ci jeszcze bardziej uproscic ‘magie’?
0
@YoNoEntiendoNada Jak myślisz, gdyby nie cała akcja BLM wyniki wyborów wyglądały by inaczej?
0
@YoNoEntiendoNada kim są ludzie prości?
0
@insp1re Byc moze tak, bo to zdecydowanie zmotywowalo wiele mniejszosci do glosowania po raz pierwszy. Nawet cale rodziny oddawaly swoje pierwsze glosy.
Niemniej jednak, poza akcja z BLM, przeciwko Trumpowi bylo to, ze platal sie w kwestii koronawirusa i zmienial zdanie jak rekawiczki.
To ostatnie, to w sumie troche jak politycy w Polsce i pewnie jakby polskie wybory byly w Listopadzie, to podejmowane przez politykow decyzje, ich zniany, potem kolejne przeczace sobie wypowiedzi i decyzje tez wplyneloby znaczaco na wyniki.
1
@elmayakos Popatrz kto chodzi na jego wiece wyborcz i posluchaj, co ci ludzie mowia, gdy sie z nimi rozmawia, to bedziesz wiedzial.
Nie bez powodu Trump wygral w 9 z 10 najmniej wyedukowanych stanow, a Biden w 7 z 10 najbardziej wyedukowanych - i to sa twarde, a nie teoria. Nie twierdze, ze edukacja zawsze chodzi w parze z politycznymi wyborami, ale historycznie i miedzynarodowo prawicowe poglady i tradycjonalizm przemawiaja do ludzi, ze jeszcze raz sie tak wyraze, prostych, czesto z mniejszych miejscowosci. Dlatego w metropolich i duzych miastach na ogol wygrywaja poglady centralno i lewicowe.
0
@FC1899Barca
„Wolność słowa jest kluczową wartością dla funkcjonowania liberalnej demokracji. Jak większość wartości konstytucyjnych nie jest jednak absolutna i może być ograniczana. A gdy jest wykorzystywana do zachęcania do przemocy, nie mamy do czynienia z wolnością, ale z przestępstwem.”