- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 603 Culés
Gorące dyskusje
Aragorn33
13
Widziałem @Kgorecki2500, że Ty się cieszyłeś z odebrania orderu. Na taki efekt liczyłeś? Bo... » Czytaj dalej
58 odpowiedzi
Lanosss
30
Mogła ją do pralki wrzucićhttps://x.com/sknerus_/status/2068604836636151973
21 odpowiedzi
Arkon
1
Odchodząc od polityki- jakie smaki lodów lubicie? Z tych, nazwijmy to sklepowych, uwielbiam... » Czytaj dalej
31 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 603 Culés
3
Przesuną wybory i co takiego się stanie? Tak klub finansowo nie jest przygotowany na tranfery więc nikt do nas nie przyjdzie. Uważam zresztą to za korzystne rozwiązanie bo rzadko się zdarza by transfer styczniowy był udany. Po przykładzie Aleni widzimy że obecny zarząd tymczasowy może decydować o wypożyczeniach piłkarzy. Jasne że dla dobra klubu czym szybciej będzie nowy Prezydent tym lepiej ale nie sądzę by kilkanaście dni czy też nawet kilka tygodni późniejsze wybory aż tak bardzo wpłynęły na losy klubu. Zresztą nie chciałbym by ktoś za kilka miesięcy założył sprawę sądową ponieważ uznał, że wybory nie były uczciwe ze względu na panującą w kraju kwarantanne.
40
@Janiama Im szybciej będziemy mieli nowego prezydenta tym lepiej. Wybory powinny być już w grudniu. Jesteśmy w bardzo dużym kryzysie i trzeba działać.
2
@Janiama To jest tylko Twoja opinia, która ma bardzo ograniczone zasoby wiedzy w tej kwestii i dlatego to wcale nie musi być prawdą. Nie jesteś Laportą, który te wybory pewnie wygra i wtedy nie można zakładać, że nikt do nas nie przyjdzie. Jednak przełożenie wyborów sprawi, że na pewno nam ucieknie to okienko.
0
@BarcaInfo i co zadziała nowy Prezydent w tym momencie? Co zrobi więcej od tymczasowego zarządu? Na siłę robić wybory to też nie jest dobre rozwiązanie bo może to odbić się czkawką. Myślę że nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło. Poczekajmy by wszystko było korekt.
2
@Pilka_jest_okragla jeżeli przez pryzmat okienka chcesz nowego Prezydenta to chyba źle życzysz klubowi. Barcelona jest w fatalnej sytuacji nie płaci wynagrodzenia zawodnikom i teraz Prezydent miałby kogoś zakupić? Po co?
2
@Janiama A to coś zmienia czy Laporta wygra teraz czy w czerwcu? Skoro i tak teraz nic się nie da zrobić to lepiej żeby teraz oficjalnie został tym prezydentem i zaczął przygotowania do następnego sezonu.
0
@Pilka_jest_okragla @Janiama Tak czy siak ucieknie. Nie mamy pieniędzy to raz. Dwa chyba nikt nie wierzy w to że w 5 dni kogoś kupimy ? Negocjacje, kontrakt , agenci. Po drugie wracają kontuzjowani , a wzmocnień nie można robić na hura...
17
@Janiama Obecny zarząd nie może podejmować żadnych decyzji. Oni mają za zadanie TYLKO zorganizować wybory i tyle, a jak widać nawet z tym mają problemy. Tutaj nie chodzi tylko i wyłącznie o zimowe okienko transferowe, trzeba negocjować z bankami nasze kredyty, które mamy. Im wcześniej zaczniemy czyścić ten bajzel tym lepiej. Im dłużej Barcelona będzie bez prezydenta tym więcej będzie problemów. Niektórych chyba nie zdają sobie sprawy w jakim syfie jesteśmy, grozi nam bankructwo, ale przecież z wyborami można poczekać.
Trzeba też negocjować z piłkarzami obniżenia wynagrodzenia, obniżenie innych kosztów, a bez prezydenta nie jest to wykonalne. Piłkarze nie wierzą jakiemuś Tusquetsowi. Oni czekają na jasny klarowny plan.
0
@Nano22 Być może te wybory teraz byłyby obciążeniem prawnym. Może w kwestii prawa pojawiły się wątpliwości o ktoś kiedyś by to zaskarżył. Poczekajmy na info
1
@BarcaInfo Gdyby nie mogli podejmować decyzji to nie negocjowali by przełożenia pensji na lipiec. Nie mogliby wytransferować Aleni. Nie jest prawdą że nie mogą podejmować decyzji. Mogą tylko że w sytuacji gdy będą zaraz wybory muszą działać ostrożnie
1
@BarcaInfo Jednak coś mogą zrobić, skoro Alenia wylądował na wypożyczeniu
0
@Janiama skoro wiadomo od grudnia, ze wygra Laporta to po co to przekładać? Lepiej być pare miesięcy w zawieszeniu??? Barcelona powinna być już dawno po wyborach, a nowy zarząd być w trakcie czyszczenia syfu po poprzednikach... piłka nożna to nie tylko transfery i wypożyczenia
0
@Janiama Jak przełożą to chociażby Depay nie przydzie zimą. Pomijam już to, że trzeba jak najszybciej zacząć ogarniać ten syf. Przełożenie nikomu nie słuzy.
1
@LuisSalvano Nikt i tak nie przyjdzie w tej sytuacji finansowej
1
@Janiama ale zaraz się dowiesz że 5 baniek za takiego grajka to żadne/śmieszne pieniądze.
1
@Bobo25 Przykre jest to że nawet tego nie mamy
1
@Janiama moje zdanie było takie że ktoś z dwójki Depay/Garcia mogliby przyjść w styczniu tylko i wyłącznie gdybyśmy kogoś sprzedali, a teraz jeśli przesuną wybory to już w ogóle odpada jakiś transfer. W
Zresztą kupowanie teraz kogoś z tej dwójki jak latem mogą przyjść za darmo (w sensie bez odstępnego) jest w aktualnej sytuacji ekonomicznej na świecie poprostu głupotą.