La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1041 Culés

konto usunięte

1

Z ciekawości ktoś mając rodzinę wyjechał będąc po 30 na zachód (de,uk) lub Skandynawiia? Ten kraj mnie coraz bardziej męczy ...

konto usunięte

1

@Ghotti jeszcze takim piernikiem starym to nie jestem, ale ja w Norwegii.

Teraz w erze rozmow na tabletach/smartfonach/laptopach to luz. Kiedys bylo gorzej jak ludzie zadzwonili do siebie na chwile bo chore kwoty sie placilo za polaczenia telefoniczne itp. Wiem bo to z ojcem przerabialismy z tym, ze on w Irlandii pracowal

konto usunięte

1

@Rust_Cohle widzę komentarz wnosi tyle co w inne dyskusje.

konto usunięte

10

@Ghotti odnioslem sie do tematu mieszkania za granicą. Nie pruj sie

0

@Ghotti zależy w jakim wieku masz dzieci, jak młode to zajebiscie idą do szkoły i po paru latach gadają płynnie w tym języku, niesamowite zjawisko. Zmieniasz serwer tylko w prawdziwym życiu. Polska to lvl hard są łatwiejsze miejsca do życia

konto usunięte

1

@NaFazieHitman młody ma 4 lata to looz

konto usunięte

2

@Rust_Cohle najpierw napisałeś inny komentarz ;) nie kłam. Próbujesz się uczyć języka?

konto usunięte

0

@Ghotti nie klamie. Dopisalem 2min pozniej to, ale sie za szybko sprules. Nawet tego nie widzialem

0

@Ghotti Ja wyjechałem w 2013 do DE, z rocznym synkiem i kilkuletnią córką. Byłem wprawdzie przed 30 jeszcze, ale bardzo przyjemnie się tu mieszka :) Twój młody 4 lata? to musisz się pośpieszyć, bo w przedszkolu dzieci się uczą powoli języka i to jest wskazane przed pójściem do szkoły.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?