La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1820 Culés

13

Czyli jak City wygra dwa zaległe mecze to będzie samodzielnym liderem.
Oby tak się stało, bo wolę zdecydowanie ich niż kogoś z duetu United/Liverpool.

3

@Wossi61FCB Ja natomiast kompletnie odwrotnie :D Najbardziej mnie ucieszy wygrana United ale z Liverpoolu też się ucieszę

1

@Bykunn nie wiem jaki u Ciebie powód tego ale ja też tak mam

1

@domin682 Wiesz co po prostu sympatia do tych klubów, nie wiem w sumie czym podyktowana ;) I to nawet nie chodzi o pieniądze szejków bo w Anglii w każdym klubie jest ogromny hajs. Dla mnie City jakoś nigdy nie było w orbicie zainteresowania

1

@Bykunn Ja trzymam kciuki za City ze względu na Guardiole i Aguero, a w przeszłości również i na Toure i Silve, który mimo, że u nas nie grał to jednak zawsze go lubiłem :)
Nie chcę żeby Liverpool wygrał, bo nie lubię Kloppa (oraz jeszcze kilka mniejszych powodów), a United to już sam nie wiem dlaczego, po prostu jakoś ich nie trawię :D

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?