La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1518 Culés

konto usunięte

3

Już widzę jak antek, Duńczyk i jeszcze jakiś patafian strzela karnego. Tego nie da się wygrać.

0

@damiano996 to idź spać bo jutro do szkoly jak nie wierzysz

Komentarz usunięty

0

@damiano996 dziękuję za odpowiedź. Zgłoszone. Przyjemnie jest miło pogadać z takimi jak ty.

Komentarz usunięty

0

@damiano996 Dla mnie może nie wygrywać i tak będę mu kibicował a ty się ciesz meczami swojego ukochanego klubu z białej części Madrytu. Życzę powodzenia. Twojej granicy napewno nie będę przeskakiwał bo jest tak nisko że tam nigdy nie spadnę. Co do szkoły to tak masz rację kiedyś chodziłem i ja ukończyłem ale jak widać nie każdy ją tutaj skończył.

konto usunięte

0

@Mroziu nie kopiuj mojej wypowiedzi. Madrytowi nigdy nie kibicowalem bo jakoś ich nie trawię. jak bedziesz kiedyś na poziomie TL w wielkiej firmie japońskiej to odezwij się. Może wtedy pogadamy. Póki co wracaj do szkoły.

0

@damiano996 gdyby była taka wielka to by było o niej głośno sprawdzałem nawet nie ma czegoś takiego w necie. jak piszesz więc ta twoja firma skośnooka jest pewnie jakąś popierdułką i ty pewnie w niej też ewentualnie wpuszczasz klientów na parking. Skoro tak się chwalisz jak trafisz do wielkiej firmy polskiej to pogadamy a narazie musisz się doszkolić i przestać podlizywać się Japończykom. Buhahaha.

konto usunięte

0

@Mroziu co ty mozesz sprawdzać kolego. Czy ja napisałem że jest w Polsce?widać że chciałeś zablyszczec ale nie wyszło.

0

@damiano996 a czy ja napisałem że jest w Polsce? Chciałeś być mądrzejszy a nie wyszło. Czytaj ze zrozumieniem. Lubię takich mądralów jak ty.

konto usunięte

0

@Mroziu . Widać że jesteś mało ogarnięty skoro szukałeś dużych firm a nic nie znalazłeś. Cóż polska z taka młodzieżą ma przekichane. Do tego władza która zrobiła ruine z dobrze działającej gospodarki za po. Żegnaj kolego.

0

@damiano996 o kolega widać od rozdawczykow z PiS skoro na PO narzeka. Jakby była ta twoja niby firma duża to po wpisaniu nazwy w Google powinna się wyświetlić ale niestety tam jest echo. No tak zapomniałem przecież ta wielka firma jest tylko od pilnowania aut na parkingu więc nie ma co się dziwić. Widać że PiS wychował niezłych klamuczuchow zresztą oni też są nimi więc się dobraliście.

Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.2.

0

@damiano996 ja za zero ty minus jeden. Widzę czajnik się gotuje pisowczyku z wielkiej firmy japońskiej i najmądrzejszy polaku. Fajny jesteś. Napisz coś jeszcze.

konto usunięte

0

@Mroziu nie czytasz, nie rozumiesz, obrażasz bezpodstawnie. Nie wiedziałeś co napisać to poskarzyles się. Pewnie spojrzales że ja też anty PiS ale oczywiście jak to chłopak z kompleksem dalej będziesz budował inna narrację. Typowe dla Ciebie widzę.
Na szczęście nie muszę nic udowadniać. Ja swoje wiem. A Ty dalej kopiuj odpowiedzi i żyj z pytaniem co to za firma
A mojej wcześniejszej odpowiedzi nie zrozumiałeś i jak to Ty stwierdziles że jestem z PiS hahahahaha

0

@damiano996 ja się nie poskarżyłem widocznie ktoś inny Ciebie wyłapał. Ja skończyłem z Tobą bo już mnie nudzi twoje chwalenie się w jakiej to ty wielkiej firmie pracujesz. Najwazniejsze jest kim się jest a Ty pokazałeś kim jesteś.

konto usunięte

0

@Mroziu może i skończyłeś ale do błędu przyznać się nie chcesz że nie przeczytałeś ze zrozumieniem tekstu o PiS.
Więc daje ci dobra radę nie oceniaj ludzi zanim nie dowiesz się o nich więcej. I to nie ja się chwalilem, napisałem tylko raz. To Ty miałeś obsesję sprawdzania i umniejszania. Ja wiem jaki jestem, Ty natomiast jesteś jak typowy Polak. Nawet jak jest w błędzie to się nie przyzna. I kto tu jest pisiorem?

0

@damiano996 Piszesz żebym nie oceniał jak nie znam. Udajesz madrzejszego a jaki jesteś? odpowiedz sobie sam mówiąc że jestem pisiorem. Akurat ci odpowiem mam gdzieś tą politykę bo każdy tam jest złodziejem i tyle. Więc jesteś fajnym typowym Polakiem prawda? A ja tak jestem typowym Polakiem i się tego nie wstydzę. Ciao.

konto usunięte

0

@Mroziu no nareszcie skończyłeś. Pisząc że jesteś pisiorem miałem na myśli to, że nie przeczytawszy mojej wypowiedzi dokładnie myślałeś że ja i PiS to jedno. Sorki ale nie. Tyle. Bye

0

@damiano996 ej Mieciu kolejny raz pouczasz a nie stosujesz swoich nauk. Czytanie ze zrozumieniem widzę też nie za bardzo opanowane. Hahaha. Fajny jesteś taki prosty. Powodzenia w szkole.

konto usunięte

0

@Mroziu a świstak siedzi i zawija. Widać kto się prosty urodził ten już taki będzie. Możesz mi co najmniej buty pastowac bo jak grochem o ścianę. Ty naprawdę nie kumasz i to jest najgorsze. Ja bym ci nawet nie dał pracy w markecie na parkingu bo z takim rozumieniem to byłoby straszne.
Widać szkoła PiS po reformie nic nie uczy. Papa

0

@damiano996 a ty szef że chcesz coś dawać? Do tego trzeba mieć szkole a nie skończone gimnazjum. Ty co najwyżej możesz dać to to samo co pani na ulicy. skoro nie jesteś prosty to jaki? Najwazniejsze że ty kumasz. Nauczasz i pouczasz a za chwilę robisz tak samo jak osoba której zwracasz uwagę.Bardzo fajne to jest.

konto usunięte

0

@Mroziu i tak do ustanie śmierci. Odpuszczę już bo jak wyżej napisałem nie ma z Tobą szans na głupotę.jestes The best.

0

@damiano996 no nie wygrasz ze mną bo o mnie piszesz jaki jestem i co mówię a robisz dokładnie tak samo czyli jesteś jeszcze gorszy ponieważ pouczasz ze tak się nie robi a tak robisz. Yes I am the Best. Thanks.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?