La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1490 Culés

6

Nie chcę tu mówić o winie Leo, bo faul był ewidentny, a zachowanie naganne, ale o tym co obecnie jest zakałą piłki nożnej, czyli udawanie, że jest się znokautowanym co zaprezentował nam gracz Atleticu Asier Villalibre na poniższym wideo. Bardzo często, prawie w każdym meczu jest sytuacja, kiedy zawodnik podczas kontaktu z przeciwnikiem, najczęściej przy wybijaniu piłki głową, pada na murawę jakby rażony piorunem trzymając się za twarz, a do tego kręci kołowrotki na murawie z 'bólu'. Jednak, kiedy pokazywane są powtórki, to okazuje się, że najczęściej twarz delikwenta nie była celem ataku i nie został w nią nawet dotknięty przez rywala, jednak musowo twarz chowana w ręce i leży zabity. Alba jest mistrzem w tym fachu. Za takie udawanie i wymuszanie fauli oraz kartek powinny być surowe kary, bo to nie ma nic wspólnego z idą sportu. Jest VAR, który jest w stanie takie zagranie zweryfikować i przekazać sędziemu odpowiednią informację. Muszą coś z tym zrobić, bo ilość takich sytuacji jest zbyt duża i mocno psuje wizerunek zmagań piłkarzy na boisku.


5

@Pilka_jest_okragla tu jeszcze powinien być faul na Messim, ja się nie dziwie, że tak zareagował, chciał jak najszybciej być przy polu karnym, a ten pachołek specjalnie go blokuje

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?