- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1563 Culés
Gorące dyskusje
Batys
2
Macie już zaplanowane urlopy? Jakiś ciekawy kierunek?
96 odpowiedzi
Kgorecki2500
0
-Świadek każde z pytań skwitował milczeniem - powiedział rzecznik prokuratury Piotr Antoni... » Czytaj dalej
39 odpowiedzi
Rastafarnianin
0
Stanowski swoje zrobił, nabił wyświetleń i wpakował go na mine XDA teraz niech sie koleś... » Czytaj dalej
23 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1563 Culés
3
Kimmich w Bundeslidze:
Mecze: 12
Bramki: 2
Asysty: 9
Muller:
Mecze: 18
Bramki: 9
Asysty: 9
Lewy:
Mecze: 17
Bramki: 23
Asysty: 5
Niemcy to maja solidnych piłkarzy na lata...
10
@Joe_Pesci Mam nadzieje że Mullera i Lewego nie wliczasz w solidnych piłkarzy na lata :P
3
@Joe_Pesci I te asysty Kimiśa to są wyborne ciasteczka. Służy mu pozycja pomocnika.
1
@Joe_Pesci Kimmich pan piłkarz przez duże P. Nie wiem czy nie wolał bym jego niż De Bruyne gdybym miał wybór ale on też jest niestety poza zasięgiem naszym a szkoda bo z De Jongiem i Pedrim by stworzył taką drugą linię, że by bolało to Białych :D
1
@adi7adi8 już swoje lata maja, ale dalej to jest TOP, a Muller to im starszy tym lepszy
0
@adi7adi8 @Joe_Pesci Muller to zwłaszcza w kadrze jeszcze lata pogra...
2
@adi7adi8 obecnie coraz dluzej graja pilkarze. Ronaldo - 36 lat i smiga rowno, Lewy jest mlodszy o te ponad 3 lata wiec na ten moment mozna powiedziec ze jest wciaz pilkarzem na lata - szczegolnie ze dobrze sie prowadzi, nie ma za duzo urazow
0
@mekston Piłkarz na lata to w moim rozumieniu jakiś haaland czy mbappe na 10-15 lat a nie 3.
0
@Masterix jeden temat to zakladac ze ktos bedzie w klubie na 10-15 lat - obecnie coraz rzadziej tak jest choc rozumiem co chciales napisac.
Druga kwestia to ze to nie musza byc wcale 3 lata a moze wciaz 5-6. 10-15 lat temu to faktycznie pilkarz majac 32-33 lata mowilo sie ze pogra ze 2-3 lata max i jego prime jest dawno za nim i jego poziom sportowy jest jednak slabszy (czesto taki pilkarz bywal wrecz rezerwowym - np. Xavi w 2015). Jasne prime Messiego i Ronaldo jest za nami ale ich prime byl niebotyczny ze teraz troche gorsze liczby i tak sa swietne, natomiast Lewy jest od 2 lat w swoim prime wiec nawet jak jego poziom spadnie (nawet znaczaco) to wciaz moze grac lata.
Ronaldo ma blisko 36 jest drugim strzelcem na swiecie w roku 2020. Bardzo mozliwe ze pogra top jeszcze ze 2-3 lata - patrz co robi Ibra a Ronaldo lepszy.
Lewy tez sie swietnie prowadzi wiec wciaz ten okres moze byc dluzszy niz 3 a to juz fajna perspektywa.
Efektywnie obecnie o pilkarzu na lata mozna mowic nawet w sytuacji gdy jest nieco starszy (ale to tez zalezy od pilkarza / w tym jego zdrowia / historii kontuzji itp)