La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1154 Culés

2

Alaba jest nam potrzebny, nawet z 10 mln pensją. Gra na 3 pozycjach. Można wtedy sprzedać Pjanicia, Lagleta i Firpo. Kasa jakaś wpadnie, zaoszczędzimy na pensji, a sportowo gorzej nie będzie się prezentował jak wymieniona 3

0

@JordiElNino Alaba jest najsłabszym ogniwem w dziurawej obronie Bayernu, więc o czym Ty piszesz?

konto usunięte

0

@JordiElNino stawiam ze LAGLET Firpo i Pjanic mogą razem tyle nie zarabiać co chce zarabiać Alaba lub będzie to zbliżona kwota.

0

@Zoker Podobnie jak u nas Lenglet czy Pjanic na ktorych wieszacie psy...

konto usunięte

2

@JordiElNino xD W jakim ty swiecie zyjesz. Zawodnik tez ma cos do powiedzenia i juz widze jak Pjanic odchodzi co sobie dopiero kontrakt podpisal. Klub szuka wszedzie oszczednosci, nawet z Setienem graja na czas, a dobrze wiedza, ze sprawa jest z gory przegrana.

0

@Zoker O tym, że jest w stanie zagrać na kilku pozycjach i jest za darmo.

0

@Ghotti Ale dochodzi wpływ za transfery tej trójki

1

@JordiElNino No to jedno, a wypchnięcie z klubu Langleta czy Pjanica myślisz, że będzie łatwe? A co jeśli Alaba wyłapie kontuzję na kilka miesięcy?

0

@Zoker To sięgamy do rezerw

1

@JordiElNino No tak, natłok meczów ligowych i LM to wystawmy kogoś z rezerw na 1/4 finału LM :D

konto usunięte

1

@Zoker za duzo bravo sport i fify u kolegi.

0

@JordiElNino Lenglet nie jest słabszym stoperem niż Alaba. Austriak to tykającą bomba i najsłabszy element obrony Bayernu. Pjanic i tak pewnie odejdzie jeśli będzie grał tyle co teraz, tak samo Firpo. Za nich można włączyć do pierwszej drużyny Jandro Orellane i Balde. Wyjdziemy na tym lepiej finansowo niż przy podpisaniu Alaby bo ta dwójka i Lenglet zarabialiby może połowę tego co David, a będziemy mieli 3 zawodnikow i każdy z nich mógłby grać na swojej pozycji

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?