La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1302 Culés

0

Gdyby rząd szczepił na średnim poziomie 75 tys. dziennie (tyle przyjęło 1 dawkę), to zaszczepienie 30 mln ludzi zajmie 30 miesięcy ;) Przy średniej 125 tys. dziennie zaszczepienie 30 mln ludzi zajmie około 18 miesięcy.

1

@tobiasson92 75 000 * 30 * 20 (już taka minimalna liczba dni roboczych) = 45 mln, więc troszkę te Twoje rachunki coś nie tak

konto usunięte

0

@Zoker liczy emigrantów :D

1

@Zoker Ale szczepionka wymaga 2 dawek więc są w porządku. ;) By zaszczepić 30 mln ludzi trzeba wykonać 60 mln szczepień ;)

0

@tobiasson92 No to wtedy zakładasz, że szczepienia będą odbywały się po 30 dni w miesiącu, a to chyba niemożliwe żeby w święta i weekendy szczepić tyle osób.

0

@Zoker Zakładam średnią, czyli w dni robocze może np. być wyższa liczba niż 75 tys., co zrównoważy dni wolne kiedy szczepienia nie będą wykonywane.

1

@tobiasson92 Ale po co te obliczenia robić xD

konto usunięte

2

@tobiasson92 Podziwiam, że cokolwiek zakładasz biorąc pod uwagę jak funkcjonuje u nas system szczepień ^^

0

@BorzyKrzys Żeby się poszydzić z narracji pt. jak zaszczepimy to otworzymy gospodarkę ;)

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?