La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1708 Culés

10

Posłanka PiS Jadwiga Emilewicz nie zostanie ukarana przez władze partii za złamanie obowiązujących obostrzeń. - Emilewicz popełniła duży błąd i za niego przeprosiła - powiedział szef Komitetu Wykonawczego PiS Krzysztof Sobolewski, odnosząc się do wywiadu Emilewicz dla Interii.
https://wydarzenia.interia.pl/raporty/raport-koronawirus-chiny/polska/news-jadwiga-emilewicz-z-synami-na-obozie-narciarskim-w-pis-podje,nId,5014732#utm_source=paste&utm_medium=paste&utm_campaign=chrome

Śmieją się każdemu z nas w ryja gdzie ludzie tracą cały dorobek, państwo w państwie coście ... uczynili z tą krainą że jeden polak drugiego tak nienawidzi ciekawe czy znajdzie się taki Bruno czy jak mu tam było który by chciał to wszystko rozwalić.

3

@jedrek7000 "Emilewicz popełniła duży błąd i za niego przeprosiła" ahahahahahah, ależ idiotyczne tłumaczenie :D
Ja też w sumie jak dostanę mandat, czy będę mieć jakieś wykroczenie to przeproszę. A nie, nie mogę. Bo nie jestem z PiSu.

3

@macio_944 Także możemy otwierać swoje interesy jak przyjdzie nielegalna kontrola z milicją pisowką należy przepraszać :D Przecież to się w pale nie mieści :D

2

@jedrek7000 nikt jej nie ukarze bo mają zbyt krucha przewagę w sejmie, mogłaby babe na pasach przejechać i tak byłaby dalej posłem

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?