- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1576 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
3
-Świadek każde z pytań skwitował milczeniem - powiedział rzecznik prokuratury Piotr Antoni... » Czytaj dalej
54 odpowiedzi
Rastafarnianin
1
Stanowski swoje zrobił, nabił wyświetleń i wpakował go na mine XDA teraz niech sie koleś... » Czytaj dalej
30 odpowiedzi
Batys
2
Macie już zaplanowane urlopy? Jakiś ciekawy kierunek?
102 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1576 Culés
0
Czy warto kupić powystowego Samsunga S20 + za 1200 zł (normalnie kosztuje ok. 3500/4000 zł), który leży na wystawie od premiery (ok. 7/8 miesięcy)?
2
@tomek8756 toc to uzywany.
Ja nigdy nie biore powystawowych.
0
@tomek8756 slabo może być bateria zajechana
4
@tomek8756 1200 zł nawet za powystawowego s20? Dziwne..
0
@tomek8756 kup chińczyka za 600-700 reszte wydaj na divy.
0
@Cariones Sklep ulega likwidacji i prawie cały towar ekspozycjny (oprócz tabletów i laptopów) jest tańszy o 70%
1
@tomek8756 Panie, bierzesz pan czy nie bierzesz? Bo jak pan nie bierzesz to ja biere
0
@PanZagadka A wiesz pan gdzie to jest? :p
0
@tomek8756 Co to za sklep? internetowy, jakiś na olx? możliwość odbioru osobistego jest? czy tylko po wpłacie na konto?:) uważaj na takich cwaniaczków ^^ Zresztą ja bym unikał telefonu powystawowego, poczytaj sobie o wypalaniu się ekranów amoled, szczególnie jak jest jeden i ten sam obraz wyświetlany cały czas
0
@Cariones To jest to sklep stacjonarny - Media Markt, więc raczej będzie bezpieczny zakup.
Tylko w jakim stanie będzie telefon, może jednak lepiej kupić "Gorszy" telefon, a nowy, sam już nie wiem
0
@tomek8756 Pracuje w sklepie euro, powiem tak: nie polecam. Bateria licha po ciaglym ladowaniu. Zmacany przez klientów. Często blokowany przez nich. No i amoledy nie sa tak dlugo wytrzymale. Poza tym, jesli sklep ulega likwidacji, to tez czasami moze byc lipa z gwarancja. Cena ogolnie dobra, ale czy warto...
PS: bateria w Samsungach mega sie nagrzewa, szczgolnie w "S'kach"